خبرآوران، صادق حیدری‌زاده با اشاره به حادثه رانندگی در محور یاسوج – اصفهان عنوان کرد:  این حادثه دیشب در جاده کمربندی اصفهان اتفاق افتاد. مسؤول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در این حادثه رانندگی دو دستگاه خودروی پراید و پژو ۴۰۵ در محور یاسوج- اصفهان با هم تصادف کردند که بلافاصله […]

خبرآوران، صادق حیدری‌زاده با اشاره به حادثه رانندگی در محور یاسوج – اصفهان عنوان کرد:  این حادثه دیشب در جاده کمربندی اصفهان اتفاق افتاد.

مسؤول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در این حادثه رانندگی دو دستگاه خودروی پراید و پژو ۴۰۵ در محور یاسوج- اصفهان با هم تصادف کردند که بلافاصله تکنسین‌های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و پس از رسیدن به محل حادثه و بررسی وضعیت مصدومان درخواست آمبولانس کمکی کردند.

وی تصریح کرد: آمبولانس‌های نزدیکترین پایگاه اورژانس ۱۱۵ و آمبولانس‌ هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند که پس از انجام کمک‌های اولیه و کنترل خونریزی مصدومان توسط آمبولانس‌های پایگاه‌های سه و دو شهری و یک دستگاه آمبولانس هلال احمر در کمترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر رساندند.

حیدری‌زاده اضافه کرد: در این حادثه ۹ نفر دچار مصدومیت‌های شدید شدند که توسط آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ بویراحمد و هلال احمر به بیمارستان منتقل شدند.

مسؤول اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد در پایان از هموطنان و همشهریان خواست در هنگام حوادث رانندگی از جابجایی مصدومان خودداری کنند و همکاری لازم را با تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ داشته باشند.