به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، احمد خورشیدی‌آزاد در کانال تلگرامی خود با اشاره به برخی اعتراضات اخیر در برخی نقاط کشور نسبت به وضعیت اقتصادی نوشته است: داغ دل من این اعتراضات نیست / داغ دل من جوانانی هستند که می شود شاغل شان کرد اما نمی گذارند ، درددل ویران من و ما […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، احمد خورشیدی‌آزاد در کانال تلگرامی خود با اشاره به برخی اعتراضات اخیر در برخی نقاط کشور نسبت به وضعیت اقتصادی نوشته است:

داغ دل من این اعتراضات نیست /
داغ دل من جوانانی هستند که می شود شاغل شان کرد اما نمی گذارند ، درددل ویران من و ما فقرایی هستند که می توانند فقیر نباشند اما فقیرند ، داغ من خانواده‌‌های ویران شده‌ای هستند که می شود آباد باشند ، والله من از همه شما منتقد‌ترم اما من دقیقا دانسته‌ام چه کسانی نمی‌گذارند ، به این نمونه ها را نگاه کنید :
در نفت می‌توان با تبدیل ۳۰ درصد نفت و گاز به فرآورده ۴۴۱ هزار میلیارد تومان درآمد جدید ایجاد نمود که با این مبلغ می توان تعداد ۲ میلیون شغل ۲۰۰ میلیون تومانی ایجاد کرد ، این واقعیت را زنگنه که خودش را یگانه ژنرال نفتی می‌داند نمی‌داند ؟ والله می داند اما نباید انجام دهد !!
با فرآوردی طلا در هر سال ۱۰۰ هزار شغل درست می شود این را وزیر صنعت قبل فعل نمی دانند ؟
با کمک مختصر به حوزه گردشگری می توان در طول ۸ سال به درآمدی مثل نفت رسید که کارشناسان می گویند دو برابر نفت اما من بدبینانه می‌گویم یک برابر ، این را روحانی نمی داند ؟ چرا می‌داند اما جک یعنی همان چک استراو خودمان چیز دیگری به او گفته !!
معوقات ریالی وارزی بانکی ۲۰۰ هزار میلیارد تومان است آیا نمی شود نصف این پول هارا از این مال مردم خواران پس گرفت که با این مبلغ می توان یک میلیون شغل ۱۰۰ میلیون تومانی ایجاد نمود ، این واقعیت را دولت‌های قبل و فعل نمی دانستند ؟
یادتان باشد با این اوضاعی که فقط یک نفر می خواهد کشور آباد شود نمی‌توان مشکل بیکاری و فقر و تورم را حل کرد ، خوب فکر کنید ببینید چقدر این ادعا درست است .
احمد خورشیدی آزاد