خبرآوران/کوروش رضایی به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، هوشنگ صیدالی امشب در  اختتامیه  سومین دوره مسابقات ویژه کارکنان و همسران شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران که در محل مسجدالنبی برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از عوامل برگزاری این مراسم به ویژه مدیریت خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز این شهرستان، اظهار کرد: همه […]

خبرآوران/کوروش رضایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، هوشنگ صیدالی امشب در  اختتامیه  سومین دوره مسابقات ویژه کارکنان و همسران شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران که در محل مسجدالنبی برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از عوامل برگزاری این مراسم به ویژه مدیریت خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز این شهرستان، اظهار کرد: همه می‌دانیم که دنیای امروز دنیای تاریکی است و همه ما در تاریکی زندگی می‌کنیم و دنیای امروز روشن نیست.

وی افزود: مجهولات اطراف ما بسیار زیاد شده است، کسانی که در دورس ریاضیات  تحصیل کرده‌اند بهتر با کلمه مجهول سرکار دارند اما ممکن است در دروس انسانی و قرآنی کمتر با پدیده مجهول سرکار و کار داشته باشند اما همیشه در ریاضی یک سرکار مجهول وجود دارد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران با تاکید بر اینکه دنیای امروز دنیای تاریکی است، تصریح کرد: در این دنیای تاریک خوشا به حال کسانی که همیشه چراغ دستی در دست دارند و هر لحظه‌ای که اراده کنند راه خود را پیدا می‌کنند.

صیدالی عنوان کرد:خداوند به کسانی که در محافل قرآنی شرکت کرده و با مسائل قرانی آشنایی دارند، درجه‌ای داده که اگر این افراد لیاقت آن را داشته باشند، همیشه چراغ راهنما را به همراه خود دارند.

وی افزود: قرآن کامل‌ترین راهنمای افرادی است که از آن اطلاع و آگاهی دارند اما قرآن برای کسانی که علم و آگاهی نسبت به آن ندارند، مجهول و کتابی شبیه دیگر کتب است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی اعتراضات اخیر در برخی شهرهای کشور گفت: این روزها روزهای حساسی است روزهای که سالروز ۹ دی نیز در این روزها برگزار شد اما براساس اخبار و اطلاعاتی که از سایت‌های و فضاهای مجازی منتشر شده است بعضی از افراد مشکلاتی ایجاد کرده‌اند و مشکلاتی را نیز برسر راه دولت ایجاد کرده‌اند.

صیدالی ادامه داد: در این مکان مقدس همیشه همچنان که انقلاب اسلامی با دست خالی و با مشت‌های گره کرده این مردم راه خود را پیدا کرد می‌خواهم بگویم که این دست‌ها و شیطنت‌های پشت پرده که در حال تحریک عده‌ای هستند، مطمئن باشند راه به جای نمی‌برند.

وی بیان کرد: مردم ما با تمسک به قرآن راه خود را پیدا کرده و همیشه در پشت سر مقام معظم رهبری که ما همیشه جانثار و فدای ایشان در همه لحظات هستیم، قرار خواهند گرفت و مقام معظم رهبری هر لحظه اراده کند خون  و جان ما که هیچ، هر چه در زندگی داریم فدای مقام معظم رهبری است.

صیدالی تاکید کرد: این موضوع را تنها در پشت این تریبون برزبان نمی‌آورم در هر لحظه آمادگی عمل را داریم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران یادآور شد: البته در هر کشور و نظامی مخالف و موافقان وجود دارد و در هر مسئله و هر کشوری بنا براین نیست همیشه همه موافق باشند اما افراد پشت پرده باید بدانند که حکومتی که به سمت حکومت الله در حال گام برداشتن است، دشمنان زیادی نیز دارد.

صیدالی افزود: دشمنان اقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران تمسک به قرآن و شرکت در مساجد را به عنوان خطر بزرگی برای خود می‌دانند بنایران سعی و تلاش آنها بر دور کردن مردم از مساجد است.