جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۸۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک طی یک عملیات توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گچساران خبر داد . به گزارش خبرآوران به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ کیقباد مصطفایی در این خصوص گفت : مأموران پلیس مواد مخدر شهرستان گچساران روز […]

جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۸۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک طی یک عملیات توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گچساران خبر داد .

به گزارش خبرآوران به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ کیقباد مصطفایی در این خصوص گفت : مأموران پلیس مواد مخدر شهرستان گچساران روز گذشته پس از اخذ دستور قضایی و ایجاد ایست بازرسی در محور خروجی گچساران به خوزستان، نسبت به یکدستگاه خودروی وانت آریسان مشکوک شدند .

وی افزود : در بازرسی ماموران از این خودرو ۸۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای در کف این خودروجاسازی شده بود کشف و راننده این خودرو دستگیر که پس از تشکیل پرونده متهم در اختیار مقام قضایی قرار گرفت .

جانشین فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان از عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ خبر داد و خاطر نشان کرد: شهروندان باید یاریگر پلیس در تأمین امنیت جامعه بوده و اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به نیروی انتظامی اطلاع دهندتا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم به عمل آید.