مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد دلیل خاموشی برخی روستاها را سرقت از شبکه‌های برق عنوان کرد و گفت: این پدیده شوم در شهرستان بویراحمد افزایش یافته است. به گزارش خبرآوران، داود راهزادی اظهار داشت: قطع پایه‌های چوبی برق و سرقت شبکه‌های آن در برخی از روستاهای شهرستان بویراحمد نگران‌کننده است. وی عنوان کرد: متأسفانه […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد دلیل خاموشی برخی روستاها را سرقت از شبکه‌های برق عنوان کرد و گفت: این پدیده شوم در شهرستان بویراحمد افزایش یافته است.

به گزارش خبرآوران، داود راهزادی اظهار داشت: قطع پایه‌های چوبی برق و سرقت شبکه‌های آن در برخی از روستاهای شهرستان بویراحمد نگران‌کننده است.

وی عنوان کرد: متأسفانه افراد نا‌شناسی به‌دلیل وجود برخی معارضات محلی اقدام به بریدن و قطع ۹ اصله پایه چوبی فشار ضعیف برق در برخی روستاهای منطقه سیلاب و کلوار از جمله کلاغ خورده علیا و سفلی کرده‌اند.

راهزادی با بیان اینکه به‌دلیل سخت‌گذر بودن و پراکندگی اغلب روستاهای استان کهگیلویه و بویراحمد کار برق‌رسانی به روستا‌ها بسیار سخت و طاقت‌فرسا است، ابراز کرد: کار برقرسانی و تأمین برق پایدار زمانی سخت‌تر می‌شود که شاهد چنین پدیده «شوم» و «‌نامیمونی» باشیم.