عضو شورای شهر یاسوج برگزیده ستاد ملی صبر در کهگیلویه و بویراحمد شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران از یاسوج، با حضور مسوولانی از قوه قضائیه، نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، معاون سیاسی امنیتی استاندار، تعدادی از مدیران استان و معتمدین و ریش سفیدان این استان از عضو شورای شهر یاسوج تجلیل […]

عضو شورای شهر یاسوج برگزیده ستاد ملی صبر در کهگیلویه و بویراحمد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران از یاسوج، با حضور مسوولانی از قوه قضائیه، نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، معاون سیاسی امنیتی استاندار، تعدادی از مدیران استان و معتمدین و ریش سفیدان این استان از عضو شورای شهر یاسوج تجلیل شد.

در این مراسم که در سالن اجتماعات اداره کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد از طرف معاونت فرهنگی قوه قضائیه از حاج محمدرحیم دهراب‌پور، عضو شورای شهر یاسوج به عنوان نخستین برگزیده ستاد ملی صبر  تقدیر به عمل آمد.
ستاد ملی صبر با ترویج فرهنگ صبر با گفتمان سازی مفاهیمی اساسی چون صلح، بخشایش و رضایت اقدامات مهمی برای مقابله با آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی را انجام داده و خواهد داد و آقای حاج محمدرحیم دهراب پور با توجه به سوابق بسیار مثبت و اثربخشی که در برنامه‌های صلح و سازش در استان کهگیلویه و بویراحمد داشته است شایستگی این را پیدا کرده تا به عنوان اولین نفر در استان، جایزه ویژه و لوح تقدیر ستاد ملی صبر کشور را دریافت نماید.