به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران از گچساران، حجت‌الاسلام سید امین‌الله حجازی ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور وزیر نفت و مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب در محل فرمانداری برگزار شد، ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: ا توجه به اینکه شما مسئوولان را خدام مردم و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران از گچساران، حجت‌الاسلام سید امین‌الله حجازی ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور وزیر نفت و مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب در محل فرمانداری برگزار شد، ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: ا توجه به اینکه شما مسئوولان را خدام مردم و خدمتگزاران صدیق و دلسوز مردم می‌دانم، مشکلات مردم را به عنوان یک طلبه بیان می‌کنم.

وی افزود: نخستین مشکل مردم مشکل اشتغال و معیشت و وضعیت زندگی مردم است، باید بگویم شاید با توجه به اینکه مردم دیگر مناطق از وضعیت گچساران باخبر نیستند، ممکن است متصور شوند مردم این شهرستان بیکار ندارند.

امام جمعه گچساران تصریح کرد: ممکن است مردم دیگر مناطق تصور کنند مردم گچساران بیکار و فقیر ندارند و در رفاه کامل به سر می‌برند، گاهی از برخی استان‌های دیگر افرادی به دفتر امام جمعه برای برطرف شدن مشکلات خود آن هم با درخواست مبالغ میلیونی مراجعه می‌کردند.

حجازی افزود: تصور مردم دیگر مناطق از گچساران اینگونه شده است که مبالغ حتی میلیاردی نیز به دلیل نفتی بودن این شهر رقم ناچیزی برای کمک به آنها است ریرا گچساران را شهری نفتی می‌دانند.

وی با اشاره به نرخ جمعیت بالای گچساران در بیکاری گفت: همه استان کهگیلویه و بویراحمد شیعه اثنی عشری هستند پس خدمت به مومن و شیعه و حل مشکل مومن چقدر به انسان ارزش می‌دهد، تقاضا این است که  توجه خاص و ویژه به استان محروم و گچساران شود.

امام جمعه گچساران با بیان اینکه نسل جوان از بیکاری رنج می‌برد، گفت: بیکاری معظلات فرهنگی و مشکلات و ناملایمات ایجاد می‌کند که درخواست ما توجه به بحث اشتغال و فرهنگ است.

حجازی عنوان کرد: اگر قرار است در سطح کشور نیروی بکار گرفته شود قانونی شود تا مردم از نظام، دولت و انقلاب زده نشوند، آگهی عمومی صحیح و قانونی، علنی و آشکار است این موضوع سبب برطرف شدن سوءظن مردم می‌شود.