کوروش رضایی به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، غلامرضا تا‌جگردون در دیدار صمیمی با نیک‌اندیشان و نیکوکاران حوزه سلامت که در سالن اجتماعات شرکت نفت گچساران برگزار شد، اظهار کرد: این حرکت ارزشمند تیم جراحی پلاستیک هیچ‌گاه از ذهن مردم گچساران نخواهد رفت و دعای خیر همه مردم و مسئولان همواره پشت سر آنها خواهد […]

کوروش رضایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، غلامرضا تا‌جگردون در دیدار صمیمی با نیک‌اندیشان و نیکوکاران حوزه سلامت که در سالن اجتماعات شرکت نفت گچساران برگزار شد، اظهار کرد: این حرکت ارزشمند تیم جراحی پلاستیک هیچ‌گاه از ذهن مردم گچساران نخواهد رفت و دعای خیر همه مردم و مسئولان همواره پشت سر آنها خواهد بود.

وی افزود:  تشکر می‌کنم از همه مسئوولان از دانشگاه علوم پزشکی استان، شهرستان و مسئوولان شهرستان که همه تلاش کردند تا این زمینه فراهم شود.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از دوست عزیزم آقای کیانی که تشکر می‌کنم، که هنرنمایی‌های زیادی از وی دیده‌ایم، حوصله دارد، خوشفکر و پیگیر است در امورات مختلف حضور دارد.

تاج‌گردون گفت: در یک کلام عرض می‌کنم آقای کیانی واقعا از افتخارات قوم لر در تهران هستند.

وی در ادامه با شوخی گفت: داستان زندگی آقای کیانی داستان خاصی است، فقط من یک شانسی آوردم که آقای کیانی بچه گچساران نیست اگر نه رقیب من می‌شد و در انتخابات من را به دور می‌کرد.

تاج‌گردون ادامه داد: وی از بویراحمدی‌های عزیزمان است که مرزی ندارد.