به گزارش خبرآوران، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با صدور پیامی ، سانحه سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان در مسیر تهران – یاسوج را که منجر به جان باختن جمعی از هموطنان،هم استانی ها و همشهریان  شد را تسلیت گفت.. متن پیام مهندس هوشنگ صیدالی به شرح زیر است: بسم‌الله الرحمن الرحیم […]

به گزارش خبرآوران، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با صدور پیامی ، سانحه سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان در مسیر تهران – یاسوج را که منجر به جان باختن جمعی از هموطنان،هم استانی ها و همشهریان  شد را تسلیت گفت..

متن پیام مهندس هوشنگ صیدالی به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

وبشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا الله و انا الیه راجعون

خبر اسفناک جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در حادثه برخورد و سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج ، موجب تأسف و تأثر فراوان گردید.

بر خود وظیفه می دانم به نمایندگی از کارکنان صنعت نفت گچساران، وقوع این حادثه اندوه‌بار را به هموطنان، مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و خانواده‌های داغدار این عزیزان تسلیت و تعزیت عرض نموده و ضمن ابراز همدردی با بازماندگان این حادثه مصیبت‌بار از درگاه ایزد متعال، برای درگذشتگان این حادثه غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت نمایم.

هوشنگ صیدالی

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران