به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، مسلم کرمی در نشست جمعی از خیرین با مسئوولان بنیاد مهدویت در گچساران اظهار کرد: موضوع مهم پیروزی بزرگ انقلاب اسلامی ایران از چنین مجموعه‌های کوچک و در چنین فضاهای ساده آغاز شد و سبب‌ساز حرکتی عظیم شد. وی با اشاره به اهمیت تلاش و استمرار در برگزاری مراسمات […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، مسلم کرمی در نشست جمعی از خیرین با مسئوولان بنیاد مهدویت در گچساران اظهار کرد: موضوع مهم پیروزی بزرگ انقلاب اسلامی ایران از چنین مجموعه‌های کوچک و در چنین فضاهای ساده آغاز شد و سبب‌ساز حرکتی عظیم شد.

وی با اشاره به اهمیت تلاش و استمرار در برگزاری مراسمات مرتبط با مهدویت به ویژه سه‌شنبه‌های مهدوی افزود: کوشش بیهوده بهتر از خفتگی است، اگر عرصه‌ای ایجاد شود و فعالیت‌های نیز صورت پذیرد اگر امیدی به آینده آن عرصه و مسائل دنیوی آن نباشد  اما همین تلاش‌ها دارای ثواب اخروی است.

عضو شورای شهر دوگنبدان تصریح کرد: برگزاری و آغاز چنین حرکت‌ها را به فال نیک می‌گیریم زیرا آغاز این حرکت فرهنگی تنها با چند نفر صورت گرفت اما در حال حاضر افراد زیادی به این جمع افزوده شده و این لذت‌بخش است.

کرمی با بیان اینکه معتقد هستیم انقلاب ما بسترساز انقلاب بزرگ منتقم حضرت فاطمه(س) است، گفت: ما وظیفه داریم در راستای حفظ و تداوم انقلاب همه تلاش خود را انجام دهیم و اصلی‌ترین راه حفظ این انقلاب نیز پیاده کردن فرهنگ است.

وی عنوان کرد: در قبال  آرمان مهدوی و تاثیر برگفته از محرم و عاشورا وظایف مهمی داریم، همچنین ایجاد رضایتمندی مردم از نظام از دیگر وظایف اصلی ما به شمار می‌رود.

کرمی افزود: از جمله فعالیت‌های مهم در شرایط بد اقتصادی، فرهنگی که صدای اعتراض مردم را بلند کرده است، فعالیت‌های فرهنگی به ویژه برگزاری سه شنبه‌های مهدوی بوده است.

سخنگوی شورای شهر دوگنبدان تاکید کرد: سه‌شنبه‌های مهدوی را باید وارد خانه‌ها کرد و نگه داشت و ما باید براین مسله مهم تمرکز و کار بیشتری انجام بدهیم.

کرمی ادامه داد: برنامه سه‌شنبه‌های مهدوی باید در ذهن و فکر مردم نفوذ داشته باشد و باید در این راستا نسبت به کادرسازی در محلات مختلف و کیفیت برگزاری آن کار بیشتری شود.