رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۷
  • کد خبر : ۱۸۳۳۸
  • چاپ خبر : بیست و دومین سه‌شنبه‌های مهدوی نذر سلامتی امام زمان(عج) در گچساران+تصاویر
index

بیست و دومین سه‌شنبه‌های مهدوی نذر سلامتی امام زمان(عج) در گچساران+تصاویر

پرینت / چاپ خبربه گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، بیست و دومین هفته از سه‌شنبه‌های مهدوی در گچساران و در محل زیرگذر این شهرستان  توسط عده‌ای از جوانان و علاقمندان به امام عصر(عج) برگزار شد. رهگذران همیشگی شلوغ‌ترین نقطه  و مرکز شهر دوگنبدان آنها را خوب می‌شناسند. از دستشان گل گرفته‌اند. شربت نوشیده‌اند، شیرینی خورده‌اند […]

پرینت / چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، بیست و دومین هفته از سه‌شنبه‌های مهدوی در گچساران و در محل زیرگذر این شهرستان  توسط عده‌ای از جوانان و علاقمندان به امام عصر(عج) برگزار شد.

رهگذران همیشگی شلوغ‌ترین نقطه  و مرکز شهر دوگنبدان آنها را خوب می‌شناسند. از دستشان گل گرفته‌اند. شربت نوشیده‌اند، شیرینی خورده‌اند و هرسه شنبه شاید دل خوش می‌کنند که دوباره آن‌ها را می‌بینند و باز به مهرشان گلویی تازه می‌کنند. اما این سیل مشتاق که سه شنبه‌ها در شلوغ‌ترین جای شهر مهرمی‌پاشد از کجا آمده‌است؟ یک روز چند جوان یک‌دل دور هم جمع شدند دست‌شان را روی هم گذاشتند میان شلوغی نهادهای غول پیکر و بی‌سروصدای فرهنگی خانه‌ای بنا کردند تا حرفهای تازه‌ای بزنند. کارهای تازه‌ای بکنند.سه‌شنبه‌های مهدوی را راه انداختند. یک روز پرسیده‌اند چه خبر است؟ و کسی با لبخند جواب داده: سه شنبه‌است روز امام زمان! و اینجا ایستگاه سه شنبه‌های مهدوی است.

کوروش رضایی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه