رفتن به بالا
 • یکشنبه - ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۶
 • کد خبر : ۱۸۴۵۹
 • چاپ خبر : آقای تاجگردون نامه سرشار از کبر شما بی جواب نمی ماند/آیا مادر شهید راضی به کتک زدن یک جانباز توسط چماقداران بود؟
تاج-3
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد:

آقای تاجگردون نامه سرشار از کبر شما بی جواب نمی ماند/آیا مادر شهید راضی به کتک زدن یک جانباز توسط چماقداران بود؟

پرینت / چاپ خبربسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای تاجگردون نماینده محترم مردم شریف شهرستان های باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی در حالی این نامه را به شمامی نویسیم که در طی دوره نمایندگی تاکنون حداقل دوبار از شما برحسب وظیفه دانشجویی در کنار نقدها ،تشکر کرده  و جهت یادآوری ،در دفاع شما […]

پرینت / چاپ خبر
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای تاجگردون
نماینده محترم مردم شریف شهرستان های باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی
در حالی این نامه را به شمامی نویسیم که در طی دوره نمایندگی تاکنون حداقل دوبار از شما برحسب وظیفه دانشجویی در کنار نقدها ،تشکر کرده  و جهت یادآوری ،در دفاع شما از معادن و منابع طبیعی و دفاع از حق مردم در تعدیل سازی بودجه سال ۹۷ و اکنون هم به جهت اقدام به استیضاح دو وزیر غیرپاسخگو در جریان سقوط هواپیمایی آسمان قدردانی و حمایت کردیم  .

حال که نامه ی پرغرور و خود برتربینی تان را به امام جمعه فهیم،صدیق ، سید و خادم شهرگچساران که خود و خانواده اش از سابقون انقلاب است و نام و شهرت و شهره اش نه به خاطر پست و مقام و سیاست و سیاست بازی ،بلکه به دلیل عمق مردم داری و سابقه انقلابی خود و خانواده اش هست .چندنکته را به استحضار می رسانیم؛

۱- نامه شما ،سرشار از کبر و کینه و غرور بود که بی جواب نخواهد ماند ،چرا که در طول تاریخ آنچه مدعیان را از عرش به فرش آورد و ذلیل کرد ،غرور بود و غرور آغاز شکست های بزرگ است .

۲-در نامه خود ،امام جمعه شهر را صرفا به دلیل عدم مدح شما و ذره ای انتقاد ،به چوبه دار بسته اید و آنگاه سخن از زورگویی و خادمی زده اید؟! عجبا نگاه به فحوای نامه تان ،زورگویی و حس اربابی کاملا هویداست .

۳-در نامه بیش از اندازه به خانواده و مردم داری و درصد رای مردم تاکید کرده اید ،اولا کسی منکر اصالت و رای مردم و مردم داری نیست ،ثانیا گیرم که خانواده تو فاضل ،از فضل آنها تو را چه حاصل ؟ماهم به شهدا و مادر شهید وخانواده شهدا افتخار می کنیم ،اما چند سئوال داریم ؟

آیا آن مادر شهید اکنون راضی هست که یک جانباز  را چماقداران جنابعالی به بهانه واهی به باد کتک بگیرند؟
آیا علی رغم تکذیب آن جانباز به مسئله توهین به مادر شهید ،به فرض محال ،جواب نماینده مجلسی که این اندازه دم از مردم داری می زند ،کتک کاری است ؟

آیا جانباز و مابقی ۲۵درصدی که به زعم خودتان به شما رای ندادند،جزء مردم محسوب نمی شوند؟

۴- در نامه سراسر غرورتان ،امام جمعه را نصیحت کرده ای که از اطرافیانش دوری کند. از اینکه اطرافیان نقش موثری در هدایت افراد موجه داشته و دارند ،تردیدی نیست و همه هم باید به این موضوع حساس باشند . ماهم شما را نصیحت می کنیم که نویسندگان نامه شما به امام جمعه و تنظیم کنندگان سخنرانی هایتان را از خودتان دورنمایید ،چرا که سخنان و نامه های شما با بسیاری از ظاهرسازی هایتان تعارض و تناقض زیادی دارند.

۵- ما اصراری بر عدم پای بندی تان به ارکان نظام نداریم ،اما در اینکه شما بعد از اخذ رای مردم با تزویر و عکس های  یادگاری  در دور دوم  ،بلافاصله حامی فتنه گران شده اید ،تردیدی نداریم ،سخنان آشکار و اقدامات در سایه تان موید این ادعاست . البته این اشکال ،متوجه شورای محترم  نگهبان و برخی از افراد موثری است که در تایید شما نقش داشته اند.

۶- در نطق سالانه خود در گچساران که مدعی بودید ،برای گزارش به مردم بود ،سخن از نامه یکی از فتنه گران نظام به رهبری  و تایید اینکه آن نامه  اطلاعات خوبی داشت و همچنین صحبت از بویراحمد و گچساران و ایجاد فضای دوقطبی ،چه ربطی به گزارش سالانه شما داشت ؟ اطلاعات آن نامه کذایی ساده لوح فتنه ،فقط به درد شما و شبکه های معاند آمده است ،کدام اطلاعات ؟ اینکه نظام در آستانه نابودی است ،اطلاعات خوبی برای شما بود ؟ این تذهبون ؟ اگر نظام در آستانه نابودی است ،در راس بودجه آن چکاره اید ؟ و چکار می کنید؟ اگر اعتقاد شما هم این است ،از جان بودجه مردم چه می خواهید؟چرا رها نمی کنید ؟چرا سیستم اداری استان را رها نمی کنید ؟ چرا به همان ۷۵درصد شفاف نمی گویید؟

در آن نطق سالانه ، با صغری و کبری چینی ،برای رهبری نظام هم لفظ باید بکار برده اید  و هم  تعیین تکلیف نموده اید ،از کجا آمده اید ؟ این غرور کاذبتان ناشی از چیست ؟ تعجب ما از آن همه اصرار و ادعای تان به ولایت فقیه در نامه به امام جمعه است ؟نه از حمایتتان از فتنه گران .

۷- در نامه تان به امام جمعه به قضیه روسری دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران  اشاره کرده اید و آن را سندی برای اشتباه امام جمعه بیان کرده اید ،اولا جنابعالی در این نامه کلا به مرحوم ها و آن های که دستشان از دنیا کوتاه است اشاره کرده اید،ثانیا یکی از سندهای  ما هم از اینکه تنظیم کنندگان نامه و صحبت هایتان اطلاعی ندارند و احتمالا شما را به اشتباه انداخته اند هم همین مطلب است .در قضیه ماجرای دانشگاه آزاد گچساران با اطلاع کامل و اسناد و مدارک موارد زیر قابل توجه تان باشد

-آن دانشجو نمی دانیم جز ۷۵ درصد شما هست یا نه ،اما شکر خدا زنده است . موضوع کاملا صادق بوده و اتفاق افتاده است .
-مرحوم خواجه زاده  به دلیل شناخت ایشان از طرفین موضوع و همچنین  تاکید شورای تبیین بسیج دانشجویی بر حل مسئله به دلیل شناخت ضارب و مضروب ،مصلحت بر عدم طرح آن شد و رئیس دانشگاه و مسئول دفتر نهاد استان به همراه مسئول بسیج دانشجویی استان و دانشگاه با حضور در منزل دانشجوی مضروب عذرخواهی کردند و خواهش بر عدم پیگیری شد.

-پرونده در یکی از شعب دادگاه یاسوج مفتوح و شواهد نیز گواهی داده اند ،ولی باز تاکید بر حل مسئله بود و حال که جنابعالی بر روی آن مانور داده اید ،به جد از دادستانی مرکز استان و قاضی محترم درخواست رسیدگی و صدور رای داریم تا اباطیل نویسندگان نامه شما حداقل برای خودتان محرز گردد و من بعد شورای تبیین دانشجویی تا صدور رای پیگیری خواهد نمود .

درپایان ذکر این نکته را لازم میدانیم که ماهم دوست داشتیم و داریم که امثال شما علی رغم علایق و سلایق سیاسی ،بازیچه دست سیاست بازان خرد و نقطه مقابل ارزش ها و آرمان ها نباشید .

دوست داشتیم شما که خود را در تراز ملی می بینید ،رفتارهایتان هم در تراز ملی و بالاتر باشد ،بهتر بود شما هم  حامی دختر دانشجویی باشید که خواسته یا ناخواسته در یک جمع روسری از سرش افتاد ،بهتر بود شما به جای سرزنش یک جانباز ،یا یک شهروند به هر دلیل ،حامی او بودید و به مشکلش رسیدگی می کردید؟ آقای نماینده بدانید که شنیدن ناسزاها برای یک مسئول بهتر است از مدح چاپلوسان.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۶ دیدگاه برای “آقای تاجگردون نامه سرشار از کبر شما بی جواب نمی ماند/آیا مادر شهید راضی به کتک زدن یک جانباز توسط چماقداران بود؟”

 • احسنتتتتتت

 • اولا شما بگویید عدهای دست نشانده افراد خاص نه بسیج بسیجی هیچ وقت چاپلوس ومتملق نیست دوما انسان به حیثیت وابرو زنده است نه اینکه عده ای افراد اجیر شده تحت عناوین مختلف با هروسیله ای نماینده محترم ومحبوب مردمی رامورد هتک وحرمت وشماتت قرار دهند این برنامه های از پیش طراحی شده جهت تخریب نماینده محترم بسیجی دفاع مقدس که امام آن زمان فرمود من به حال شما بسیجیان مخلص غبطه می خورم اقدام نمودهاند وهر گونه حرکت غیر منطقی در شهرستان های گچساران اتفاق بیفتد مسولش تریبون بدست های مقدس معابی است که بی مهابا مسلسل کشیده با شرف وحیثیت مردم ونماینده مردم بازی می کند حتی از برباد دادن مردگان واموات پنجاه ساله مردم رحم نمی کند کجای دین مبین اسلام اجازه دادی اینطور بی محابا نبش قبر بشه ابروی مردم بره اگر بسیجی هستید اجیر نشوید اگر دانشجو هستید خود را بنده بنده نکنید زیرا خداشاهد وناظر بر اعمال همه می باشد

 • خانواده ی ما جانباز و شهید تا دلتون بخواد داره…دکتر تاج گردون از گذشته تا حال حامی اسلام و ولایت و خانواده های ایثار گران بوده و هستند و خودشم تا پای شهادت پیش رفته و آزمون پس داده.
  تو دوران نمایندگیش گچساران داره جهش میکنه از همه نظر…شما چرا چشمتان را بر واقعیت بسته اید؟
  خدا عاقبت همه ی ما را ختم به خیر کنه ان شاءالله

 • کدام جهش؟همین شماهای متملق وچاپلوس باعث غرور کاذب در نماینده یرافکندگی ایشان خواهید شد.بدون ذکر مصداق فقط میگویید بودجه ها سرازیر، جادها متصل، آبها جاری،کارخانجات ساخته، باغات پر از میوه، آغلها پر از احشام و…..سدهای کوثرو چم شیر،پتروشیمی،کمربندی،بیمارستان ۹۶ تختخوابی،دانشکده نفت،مجتمعهای ورزشی شهید افراز وشهید درخشان،زیرگذر، فرودگاه، دوبانده شدن جاده بابا میدان به بهبهان،جاده استان بوشهر به اصفهان،آبیاری دشتهای لیشتر وامامزاده جعفرو…همه از قبل آغاز شده ویا راهاندازی شده بودند یادرحال ساخت بوده اند.چرا به ناحق به نام تاج قبضه میکنید.فقط وضع …………………..انوقت اینطور نبود الان عالی شده.

 • دانشجو بیدار است.. می‌گه:

  آقای نماینده ، کم کم داره به سمتی میره که اون روی خودش رو هم به همه عیان کنه .. به هرحال خورشید همیشه پشت ابر نمیمونه عزیزان !! یاد اون صحبت جناب مختار ثقفی افتادم که می گفت:تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید . تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است .عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ، ابلیسش !
  و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت!!!

 • ماهمین کبروغروری ه شمامیگیدتاجگردون داره دوستش داریم بسیج وبسیجی رابدنام نکن