به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، نادر گرامی ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی و افتتاحیه طرح‌های شهرداری باشت که با حضور غلامرضا تاج‌گردون، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، عزیر فیلی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسوولان استانی و شهرستان باشت برگزار شد، با اشاره به توانمندی‌های شهردار […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، نادر گرامی ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی و افتتاحیه طرح‌های شهرداری باشت که با حضور غلامرضا تاج‌گردون، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، عزیر فیلی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسوولان استانی و شهرستان باشت برگزار شد، با اشاره به توانمندی‌های شهردار باشت اظهار کرد که شاید در حقیقت ما اعضای شورای شهر باشت از زوایای مختلف در خصوص انتخاب شهردار باشت تحت فشار بودیم اما الحمدالله آقای موسوی ما را روسفید کرد.

وی با بیان اینکه آقای موسوی با خدمات چندماهه خود توانست بسیاری از افراد معترض نسبت به انتخاب خود به عنوان شهردار باشت را راضی کند، افزود: بسیاری از افراد معترض نسبت به انتخاب آقای موسوی به عنوان شهردار باشت حرف خود را پس گرفتند و به اشتباه خود اعتراف کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر باشت تصریح کرد: می‌توان به جرات گفت انقلابی که شهردار باشت و پرسنل خدوم شهرداری در این چندماهه انجام دادند با یک دوره ۴ ساله شورای شهر برابر می‌کند.

گرامی عنوان کرد: از یک شهردار بسیجی و انقلابی، ارزشی توقعاتی شاید بیشتر از این وجود داشته باشد.

وی خطاب به مسئوولان از جمله عزیز فیلی، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پرسنل شهرداری باشت از اویل دوره سوم با مدیریت شهرداران گذشته ۸۴ نفر بودند اما بعد از گذشت ۱۰ سال با توسعه شهر پرسنل متوفی، انتقالی و بازنشسته ۶۹ بوده و این تعداد نیرو جوابگوی خدمت به شهروندان شهر باشت نیست.

گرامی افزود: در حال حاضر مسایلی از جمله عدم تعیین تکلیف وضعیت استخدامی بعضی از پرسنل و جذب نیرو در شهرداری به ویژه کمبود نیروی متخصص در شهرداری از چالش‌ها و مشکلات کنونی شهرداری به شمار می‌رود.

رئیس شورای شهر باشت با طرح پیشنهادی مبنی بر کارخانه پسماند مشترک بین گچساران و باشت عنوان کرد: اگر این موضوع پیگیری شود در خصوص حفظ محیط زیست و منابع خدادادی گام‌های خوبی برداشته می‌شود.

گرامی نبود پارک تفریحی برای گذران اوقات فراغت جوانان و مردم باشت را از دیگر نیازهای این شهر عنوان کرد.

کوروش رضایی/خبرآوران