رفتن به بالا
 • دوشنبه - ۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
 • کد خبر : ۱۸۶۰۹
 • چاپ خبر : درگیری شدید در شلال‌دان باشت با ۶ زخمی
خون

درگیری شدید در شلال‌دان باشت با ۶ زخمی

پرینت / چاپ خبربه گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، ساعاتی پیش و در منطقه تفریحی شلال‌دان باشت ۶ نفر بر اثر درگیری به شدت زخمی  به بیمارستان‌های یاسوج و گچساران اعزام شدند. براساس اطلاعات رسیده این ۶ نفر از استان بوشهر و شهرستان خشت و کمارنج بوده‌اند که طی درگیری با دیگر گردش‌گران ساکن در […]

پرینت / چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، ساعاتی پیش و در منطقه تفریحی شلال‌دان باشت ۶ نفر بر اثر درگیری به شدت زخمی  به بیمارستان‌های یاسوج و گچساران اعزام شدند.

براساس اطلاعات رسیده این ۶ نفر از استان بوشهر و شهرستان خشت و کمارنج بوده‌اند که طی درگیری با دیگر گردش‌گران ساکن در شلال‌دان باشت به شدت زخمی شده‌اند.

به گزارش خبرآوران، ۱ نفر از این افراد به علت وخامت شرایط جسمی توسط بالگرد به یاسوج اعزام شده و  مابقی نیز به بیمارستان شهید رجایی و باشت گچساران اعزام شده‌اند.

رضا چشم‌مهتاب، فرمانده نیروی انتظامی باشت در گفت‌و‌گویی کوتاه با خبرآوران ضمن تایید این درگیری گفت: ماموران نیروی انتظامی باشت در محل درگیری حاضر هستند و هنوز جزئیات و چرایی بروز این درگیری مشخص نشده است.
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
گفتنی است که بخش خشت و کمارج. در غرب شهرستان کازرون قرار دارد و از مغرب به بخشهای سعدآباد و مرکزی شهرستان دشتستان در استان بوشهر، محدود است، خشت و کمارج مشتمل است بر دو دهستان به نامهای خشت و کمارج و دو شهر به نامهای خشت و کُنارتَخْته که مرکز بخش به شمار می‌رود.

تکمیلی/بخشدار مرکزی باشت گفت: درگیری بین گردشگران نوروزی صبح دوشنبه در منطقه گردشگری شلالدان۶ زخمی برجای گذاشت.

مهرداد انبازپور  با بیان اینکه این درگیری ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز رخ داده است، گفت:  یک نفر از این مصدومان که از ناحیه سر و نخاع مجروح شده بود برای مداوا توسط اورژانس هوایی به یاسوج اعزام شد.
انبازپور ادامه داد: یکی دیگر از این مجروحان برای مداوا به بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان اعزام و مابقی به صورت سرپایی در بیمارستان باشت در حال مداوا هستند.
بخشدار مرکزی باشت تصریح کرد: دلیل این درگیری هنوز معلوم نشده است.
وی تاکید کرد: وضعیت عمومی این منطقه گردشگری آرام است و نیروهای پلیس امنیت و آگاهی شهرستان در محل حادثه حضور دارند.
براساس گفته شاهدان عینی، این افراد از گردشگران غیربومی بوده اند.

کوروش رضایی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۶ دیدگاه برای “درگیری شدید در شلال‌دان باشت با ۶ زخمی”

 • به عنوان یک شهروند باشتی متاسفم.از مهمانان نوروزی هم عذر میخوام.
  امیدوارم تکرار نشه.
  تو بازدیدهای بهداشتی هم به بازرسان بهداشتی بی احترامی زیادی میشه.
  مونده ام کی سطح فرهنگمون میرسه به جایی که باید قانون مدار باشیم و حقوق شهروندی را رعایت کنیم.

 • نهایت بربریت و وحشی گری جای تأسف و تعجب داره

 • تو این مسأله معلوم نیست الان مقصر و تقصیر بیشتر طرف کیه ولی چون مکان و فضای عمومی ممکنه هر انسان و فردی تردد کنه باید آستانه صبر و تحمل بالاتری باشه که این مسائل پیش نیاد چون تو این ایام فرهنگ و تاریخ یک شهر می‌ره زیر سؤال متأسفانه بعضا مردم ما فکر میکنن تا یه جایی قرار گرفتن که در اکثریت هستند یا یک جمع غریبه دور و برمون بود باید یه جوری خودمون رو نشون بدیم یه بحث کوچک می‌شد دیگه بقیه نمیپرسن جریان چیه سریع شلوغ میکنن و به حمایت از همدیگه از روی تعصب و…
  واقعا باید یه کم نگاه و فکرمون باز تر بشه
  گرچه تو چنین مکان هایی واقعا بعضی مسافران روی اعصاب هستند ولی باز ….

 • واقعا جای تاسف داره ….. در این منطقه بی داد میکنه

 • اوج بی فرهنگی ماست.وای بر ما وای بر ما
  این کارها لکه ننگی است که ما به خودمون می چسبانیم.
  و به ما لقب بی فرهنگ می دهند

 • تورو خدا یادربگیرین واقعأ که ماییه تأسفه ما لرها فرهنگمون اینطوری نیست راه و رسم میهمان نوازی ما اینطوری نیست شاید اینها خودشون مسافر بودن ما نباید بزاریم این اتفاق بیفته که اسم ما بد در بره