به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، ساعاتی پیش و در منطقه تفریحی شلال‌دان باشت ۶ نفر بر اثر درگیری به شدت زخمی  به بیمارستان‌های یاسوج و گچساران اعزام شدند. براساس اطلاعات رسیده این ۶ نفر از استان بوشهر و شهرستان خشت و کمارنج بوده‌اند که طی درگیری با دیگر گردش‌گران ساکن در شلال‌دان باشت به […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، ساعاتی پیش و در منطقه تفریحی شلال‌دان باشت ۶ نفر بر اثر درگیری به شدت زخمی  به بیمارستان‌های یاسوج و گچساران اعزام شدند.

براساس اطلاعات رسیده این ۶ نفر از استان بوشهر و شهرستان خشت و کمارنج بوده‌اند که طی درگیری با دیگر گردش‌گران ساکن در شلال‌دان باشت به شدت زخمی شده‌اند.

به گزارش خبرآوران، ۱ نفر از این افراد به علت وخامت شرایط جسمی توسط بالگرد به یاسوج اعزام شده و  مابقی نیز به بیمارستان شهید رجایی و باشت گچساران اعزام شده‌اند.

رضا چشم‌مهتاب، فرمانده نیروی انتظامی باشت در گفت‌و‌گویی کوتاه با خبرآوران ضمن تایید این درگیری گفت: ماموران نیروی انتظامی باشت در محل درگیری حاضر هستند و هنوز جزئیات و چرایی بروز این درگیری مشخص نشده است.
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
گفتنی است که بخش خشت و کمارج. در غرب شهرستان کازرون قرار دارد و از مغرب به بخشهای سعدآباد و مرکزی شهرستان دشتستان در استان بوشهر، محدود است، خشت و کمارج مشتمل است بر دو دهستان به نامهای خشت و کمارج و دو شهر به نامهای خشت و کُنارتَخْته که مرکز بخش به شمار می‌رود.

تکمیلی/بخشدار مرکزی باشت گفت: درگیری بین گردشگران نوروزی صبح دوشنبه در منطقه گردشگری شلالدان۶ زخمی برجای گذاشت.

مهرداد انبازپور  با بیان اینکه این درگیری ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز رخ داده است، گفت:  یک نفر از این مصدومان که از ناحیه سر و نخاع مجروح شده بود برای مداوا توسط اورژانس هوایی به یاسوج اعزام شد.
انبازپور ادامه داد: یکی دیگر از این مجروحان برای مداوا به بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان اعزام و مابقی به صورت سرپایی در بیمارستان باشت در حال مداوا هستند.
بخشدار مرکزی باشت تصریح کرد: دلیل این درگیری هنوز معلوم نشده است.
وی تاکید کرد: وضعیت عمومی این منطقه گردشگری آرام است و نیروهای پلیس امنیت و آگاهی شهرستان در محل حادثه حضور دارند.
براساس گفته شاهدان عینی، این افراد از گردشگران غیربومی بوده اند.

کوروش رضایی