به گزارش خبرآوران، غلامرضا تاج‌گردون در واکنش به اعتراض یک بانوی قشقایی که در همایش فرهنگ و هنر ایل قشقایی‌ها  سخنرانی‌اش را قطع کرده بود، گفت: گله این خانم محترم به حق است، خانم قدر خودت را بدان برای اینکه یک بانوی قشقایی تشخیص می‌دهد سخنرانی نماینده‌اش را قطع کند و حرف مردمش را بزند. وی […]

به گزارش خبرآوران، غلامرضا تاج‌گردون در واکنش به اعتراض یک بانوی قشقایی که در همایش فرهنگ و هنر ایل قشقایی‌ها  سخنرانی‌اش را قطع کرده بود، گفت: گله این خانم محترم به حق است، خانم قدر خودت را بدان برای اینکه یک بانوی قشقایی تشخیص می‌دهد سخنرانی نماینده‌اش را قطع کند و حرف مردمش را بزند.

وی افزود: شاید دست من قدرتمند از دست شما باشد اما یک دست صدا ندارد اگر دست من قدرت دارد به پشتوانه شما بوده شما هم گلو، فکر و قلمتان را به راه بیندازید و زنده کنید شهرمان و شهرستانمان گچساران را ایل خودتان را و ایل من را.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لر در این منطقه بدون ترک معنایی ندارد زندگی ما باهم معنا دارد ما در طول تاریخ باهم بودیم و باهم خواهیم بود و من استخوان هرکسی که مقابل این وحدت بایستد اگر چه شما زجر می کشید را خرد خواهم کرد.