به گزارش خبرآوران، بعضی از کارگران سد چمشیر گفته‌اند که هفت ماهی می‌شود هیچ حقوقی دریافت نکرده‌اند به همین دلیل برای رسیدن به مطالبات خود از روز شنبه دست از کار کشیده‌اند. این کارگران که از تاخیر در پرداخت مطالبات خود کلایه‌مند هستند خواستار اقدام جدی مسئولان در پیگیری پرداخت مطالبات خود هستند. بعضی از […]

به گزارش خبرآوران، بعضی از کارگران سد چمشیر گفته‌اند که هفت ماهی می‌شود هیچ حقوقی دریافت نکرده‌اند به همین دلیل برای رسیدن به مطالبات خود از روز شنبه دست از کار کشیده‌اند.

این کارگران که از تاخیر در پرداخت مطالبات خود کلایه‌مند هستند خواستار اقدام جدی مسئولان در پیگیری پرداخت مطالبات خود هستند.

بعضی از آنها به خبرآوران گفته‌اند که طی سال اخیر هیچ حقوقی دریافت نکرده‌اند.

ایرنا نیز طی مصاحبه‌ای به نقل از معاون اجرایی طرح سد و نیروگاه چم شیر گچساران نوشته است: آخرین پرداختی به کارکنان این سد در اسفند ماه سال ۱۳۹۶ بوده است.

محمد رضا فاضلی افزود: یکهزار نفر در ساخت سد چمشیر فعالیت می کنند که هم اکنون تنها ۵۰ نفر در کارگاه مشغول بکار هستند بقیه از روز شنبه بخاطر دریافت نکردن مطالبات ،محل کار خود را ترک کرده اند.

وی اظهار داشت: تلاش زیادی از سوی مسئولان سد چم شیر صورت گرفت تا از تعطیلی کارگاه پیشگیری شود اما کارکنان حاضر به بازگشت به محل کار تا زمان پرداخت مطالبات خود نیستند.

وی با اشاره به اهمیت تکمیل به موقع سد چم شیر در اقتصاد و شکوفایی اقتصادی استان های جنوبی کشور از مسئولان خواست برای تامین اعتبار پرداخت حقوق کارکنان سد چم شیر چاره اندیشی کنند.

فاضلی گفت: در سال ۱۳۹۶ ، ۹ بار حقوق به کارکنان این سد در حال ساخت پرداخت شد و بخشی از مطالبات مربوط به سال ۱۳۹۵ است.