به گزارش خبرآوران غلامرضا پاکدل مدیرعامل اسبق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در واکنش به اظهارات اخیر تاج‌گردون نوشت: «طی اطلاعاتی که به دست بنده رسیده این عده به همراه دوستان خود وام‌های میلیاردی و کلان بانکی را به راحتی دریافت می‌کنند. حقیقتاً پیگیری این جریان هم از توان […]

به گزارش خبرآوران غلامرضا پاکدل مدیرعامل اسبق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در واکنش به اظهارات اخیر تاج‌گردون نوشت:
«طی اطلاعاتی که به دست بنده رسیده این عده به همراه دوستان خود وام‌های میلیاردی و کلان بانکی را به راحتی دریافت می‌کنند. حقیقتاً پیگیری این جریان هم از توان بنده خارج است و هم به دلیل کمبود وقت نمی‌توانم دنبال آن باشم. از شما دانشجویان درخواست می‌کنم با ورود دقیق و خود، پشت برده این جریان وام خواری را که در حال ضربه زدن به اقتصاد استان است را افشا کنید».
خدا وکیلی این، فرستادن دانشجویان دنبال نخود سیاه نیست؟ این ساده فرض کردن مردم نیست؟ یعنی مردم نمی‌دانند وام‌های آنچنانی در همین گچساران، به دستور چه کسی و به چه کسانی یا داماد چه کسی داده شده‌اند؟ شما به کارهای خیلی ساده‌تر از گرفتن وام‌های میلیاردی نمی‌پردازید؟ اصلاً شما اگه بخواهید اینها افشا بشوند، با یک تلفن به فرماندار بگویید، به روسای بانکها بگویند اسامی کسانی که وام‌های بیش از پنجاه میلیون تومان گرفته‌اند را اعلام کنند. یعنی یک دقیقه وقت بگذارید تا نصف روز همه رو می‌دهند، بعد افشاشون کنید. ترا خدا بامردم رو راست باشید.