به گزارش خبرآوران طرح معنوی سه‌شنبه‌های مهدوی در گچساران یک‌ساله شد تا یک‌سال تمام جوانان و علاقمندان به آقا امام زمان(عج) به عشق ایشان هر هفته سه‌شنبه‌ها با برپایی اجتماعی معنوی کام مردم و علاقمندان به امام عصر(عج) را با شربت و شیرینی شیرین کنند. سه‌شنبه‌های مهدوی طرحی معنوی برای یادآوری ظهور و حضور امام […]

به گزارش خبرآوران طرح معنوی سه‌شنبه‌های مهدوی در گچساران یک‌ساله شد تا یک‌سال تمام جوانان و علاقمندان به آقا امام زمان(عج) به عشق ایشان هر هفته سه‌شنبه‌ها با برپایی اجتماعی معنوی کام مردم و علاقمندان به امام عصر(عج) را با شربت و شیرینی شیرین کنند.
سه‌شنبه‌های مهدوی طرحی معنوی برای یادآوری ظهور و حضور امام زمان مهدی فاطمه(س) در عصر فراموشی و تکنولوژی‌های سرسام‌آور است، طرحی که می‌خواهد بگوید تنها جمعه‌ها متعلق به امام عصر(عج) نیست بلکه همه ایام به ایشان تعلق دارد و هرروز ما باید مهدوی باشد و مهدی‌پسند.
این هفته نیز سه‌شنبه‌ای دیگر بود و محفلی دوستانه و معنوی از صفای جوانان عاشق اهل بیت(ع) به ویژه مهدی موعود(عج) که در مرکز شهر گچساران که به میزبانی جمعی از علاقمندان به امام عصر(عج) برگزار شد.

آپلود عکس</a
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس