به گزارش خبرآوران بنر ابزارهای تبلیغاتی بزرگی هستند که در محیط ها و اماکن پر تردد و شلوغ قرار داده می شوند تا توجه رانندگان و عابرین پیاده را به خود جلب کنند. در برخی از کشورها به بنر تابلوی موقتی گفته می شود. این بنر نه تنها به دلیل بزرگ بودن، بلکه به دلیل طراحی […]

به گزارش خبرآوران بنر ابزارهای تبلیغاتی بزرگی هستند که در محیط ها و اماکن پر تردد و شلوغ قرار داده می شوند تا توجه رانندگان و عابرین پیاده را به خود جلب کنند. در برخی از کشورها به بنر تابلوی موقتی گفته می شود. این بنر نه تنها به دلیل بزرگ بودن، بلکه به دلیل طراحی های متنوع و زیبایی که روی آنها انجام می شود می توانند نظر و توجه عابرین پیاده را جلب کنند. بنر فضای زیادی در اختیار طراح قرار می دهد تا مطالب، ملزومات و طرح های مورد نیاز را به راحتی روی آن قرار دهد. بدون شک، بنر بهترین راه برای جذب و جلب تعدادی زیادی از افراد می باشد.

و با همت خادمان امام حسین و با یاری صاحب مجلس امام حسین و یاری زائران اربعین بنر موکب طریق الکربلا  در گچساران -ابتدای خیابان ۱۹ آبان- خیابان هلال احمر -ضلع شمالی کیوسک انتظامات برای برنامه ریزی و جمع آوری کمکهای مردمی قبل از افتتاح  این موکب مردمی بالا رفت.

به گزارش خبرآوران بنر موکب طریق الکربلا چند روز پیش توسط مجموعه شهرداری دوگنبدان براساس آنچه مصوبه شورای ترافیک عنوان شده بود پایین کشیده شده بود.