به گزارش خبرآوران غلامرضا تاج‌گردون طی پستی اینستاگرامی نسبت به دستگیری متولی و برگزارکننده جشن روز مرد در گچساران که با حواشی زیادی همراه شد؛ نوشته است: شاید این پست به نفع این شیخ جوان نباشد ولی حیفم آمد این حرف را نزنم. شیخ جابرزاده روحانی جوانی که محبوب جوانان شهرم است. او هر وقت همت […]

به گزارش خبرآوران غلامرضا تاج‌گردون طی پستی اینستاگرامی نسبت به دستگیری متولی و برگزارکننده جشن روز مرد در گچساران که با حواشی زیادی همراه شد؛ نوشته است:

شاید این پست به نفع این شیخ جوان نباشد ولی حیفم آمد این حرف را نزنم. شیخ جابرزاده روحانی جوانی که محبوب جوانان شهرم است. او هر وقت همت کرد جوانان را با نام علی و دین به دور خود جمع کرد. از نسل من و امثال من نیست. ولی میتواند کاری کند که ما نمیتوانیم بکنیم. شب ولادت مولای متقیان جشنی با همت خودش و جمعی از هنرمندان خوب شهرم برگزار کرد. من که نبودم ولی خیلیها میگویند محفل خوبی بود و شاید کسی هم رعایت موازین دین را نکرده بود ولی او خلافی نکرد. در این شب عید او را بازداشت کردند. امروز فردا مراسم عقدش هست. از مسئولین محترم قضایی خواهش کردم وساطت کنید نگذارید این خاطره بد در ذهن جوانان شهر من بماند و او را آزاد کنید. میدانم حسادت عامل اصلی این اتفاق است ولی وقتی من و امثال من نمیتوانیم یک جمعی اینچنین جمع کنیم این فرصت را برای شهر من نگهدارید. امیدوارم خواهش من و جوانان و هنرمندان شهرم را بپذیرند و این عید را تلخشان نکنید.