باید با متولیان و بانیان اصلی این جشن که سبب ایجاد چنین فضایی در این شهر شده اند برخورد شود،همان افرادی که پشت پرده اصلی این ماجرا در این ویرانکده به ظاهر زیبا هستند و همان افرادی که مقاصد انتخاباتی شان را طعمه کردند تا مجریان جشن را در این دام بلا گرفتار کنند. به […]

باید با متولیان و بانیان اصلی این جشن که سبب ایجاد چنین فضایی در این شهر شده اند برخورد شود،همان افرادی که پشت پرده اصلی این ماجرا در این ویرانکده به ظاهر زیبا هستند و همان افرادی که مقاصد انتخاباتی شان را طعمه کردند تا مجریان جشن را در این دام بلا گرفتار کنند.

به گزارش خبرآوران پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس نوشته است:

 کمیل قاسمی-قرار می شود در شهر گچساران جشنی با عنوان “مرد نمونه”آنهم با معرفی چهره برتر هنری سال در ۲۷اسفندماه برگزار شود! جشنی که فاقد مجوز قانونی برای اجرا بود؟ و در نتیجه هم با انتقاد هنرمندان و برخی از عموم مردم مواجه می شود ،حال بعد از گذشت مدتی خبر از لغو این جشن در برخی محافل توسط متولیان امر فرهنگ در سطح استان و شهرستان شنیده می شود.

از همان ابتدا واضح و مبرهن بود که این جشن اهداف دیگری نیز به دنبال داشته است همان اهدافی که بارها برخی ها به مناسبت های مختلف در این شهر با جنجال و هیاهو تبلیغات انتخاباتی به راه انداخته بودند!، ارسال دعوت نامه به برخی از خوانندگان با عنوان چهره برتر هنری سال و مخالفت رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران با برگزاری این جشن پر رمز و راز خود گواه بر یک سناریوی برنامه ریزی شده توسط عده ای خاص بود.

حال پس از ممانعت اولیه از برگزاری جشن، پوستر تبلیغاتی “مِردنمونَه” ویژه برنامه سالروز ولادت حضرت علی علیه السلام را به روز پدر(پدرنمونه) تغییر می دهند!،در این بین برخی ها هم درتهران و از طریق یک وزارتخانه تمام همتشان این می شود که با اهرم فشار مجوز آن را صادر کنندکه معاونین مدیر کل دراستان برای برگزاری این جشن شخصا وارد عمل می شوند و دستوراتی نیز ابلاغ می کنند.

باید گفت حال چطور می شود جشنی با این همه دبدبه و کبکبه درست در روز اجرا مجوزش صادر می شود که خودش جای بسی سئوال دارد؟!!به طوری که برنامه ای که از مدت ها قبل برنامه ریزی شده است درست در همان روز برگزاری از سوی متولیان امر مجوز اخذ می کند.

حضور چند خواننده زیرزمینی در یک جشن، دخالت برخی از سیاسیون برای برگزاری حتمی این برنامه ، اهداف تبلیغاتی برای انتخابات آینده،اعمال فشار از سوی عده ای خاص و اینکه برخی ها بگویند بگذارید مردم شاد باشند خود حکایت از مهندسی بودن این جشن دارد.

جشن هم برگزار می شود و جز یک سخنرانی که همان توجیه و بهانه برگزاری این مراسم بود ؛مابقی فرصت به خوانندگان داده می شود ، صرف تبلیغات کارشان که هم باشد خودی هم نشان دادند اما باید پرسید جشنی که برای میلاد امام علی علیه السلام بوده آیا صرفا باید تبلیغی در جهت کارهای خوانندگان باشد؟!.

 مگر می شود گفت جشنی با این همه تبلیغات و هیجان،هیچ مسئولی به خودش هم اجازه ندهد تا دقایقی در این محفل حضور یابد که عدم حضور مسئولین گچساران در این جشن خود یکی از ابهامات بزرگ این مراسم بود، گرچه برخی مسئولین منکر اتفاقات رخ داده دراین جشن(کشف حجاب) هم بودند اما فضای مجازی روی دیگر سکه را هم نشانشان داد.

 از حواشی این جشن (کشف حجاب برخی از شرکت کنندگان، نیمه تمام ماندن برنامه، اختلاط آقایان و بانوان) که بگذریم، برخی ها هم مجدد آتش بیار معرکه شده اندو حسادت را عامل اصلی اتفاقات اخیر می دانند و باز هم بر طبل دوقطبی در این شهر می کوبند.

باید پرسید که چرا قهرمان اصلی این جشن و نیز مهمان ویژه این مراسم در این برنامه حضور پیدا نمی کند اما در سوی دیگر برخی از نزدیکانشان اقدام به پخش لایو دراین مراسم می کنند؟!،وقتی که می بینند جو برای تبلیغات انتخاباتی شان بسیار مناسب است یک عده جوان را بهانه می کنند تا از فرصت باد آورده نهایت بهره را ببرند که عاقبت همین جوانان هم طعمه می شوند.

بنابراین اگر قرار است با کسی برخورد شود ابتدا باید متولیان و بانیان اصلی این جشن که سبب ایجاد چنین فضایی در این شهر شده اند برخورد شود،همان افرادی که پشت پرده اصلی این ماجرا در این ویرانکده به ظاهر زیبا هستند همان افرادی که مقاصد انتخاباتی شان را طعمه کردند تا مجریان جشن  را در این دام بلا گرفتار کنند.

بنابراین روزی حقایق بر ملا خواهد شد و افرادی که خود را در پشت اجرای چنین برنامه های مخفی کرده اند تا در جهت اهداف و منافع شان بهره ببرند،حتما رسوا خواهند شد و آن روز هم دیر نخواهد بود.

انتهای پیام