سیدناصر حسینی در گفت‌و‌گو با خبرآوران با اشاره به برخی واکنش‌ها در فضای مجازی و گلایه‌های ساکنان محله سادات گچسارانی به تغییر نام این محله به نام محله وصال گفت: نگرانی . گلایه‌مندی ساکنان و جوانان محله سادات قابل درک و به حق است. وی افزود: محله سادات یکی از قدیمی‌ترین محله‌های شهر دوگنبدان و […]

سیدناصر حسینی در گفت‌و‌گو با خبرآوران با اشاره به برخی واکنش‌ها در فضای مجازی و گلایه‌های ساکنان محله سادات گچسارانی به تغییر نام این محله به نام محله وصال گفت: نگرانی . گلایه‌مندی ساکنان و جوانان محله سادات قابل درک و به حق است.

وی افزود: محله سادات یکی از قدیمی‌ترین محله‌های شهر دوگنبدان و به نوعی از نخستین محله‌های این شهر بوده که دارای مردمانی سخت‌کوش و محترم است.

رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان تصریح کرد: نام هر منطقه و محله به نوعی تاریخچه و اصالت آن منطقه به شمار می‌رود که نام محله سادات نیز از این قاعده مستثنی نیست.

حسینی با بیان اینکه بنده نیز بچه و بزرگ شده این محله هستم، خاطرنشان کرد: از همین رسانه به جوانان و اهالی محله سادات اعلام می‌کنم که برای بررسی این موضوع در اسرع وقت روز شنبه تشکیل جلسه خواهیم داد و ان‌شاالله این دغدغه و نگرانی مرتفع خواهد شد.

وی در پایان تاکید کرد: محله سادات همیشه محله سادات باقی می‌ماند.