به گزارش خبرآوران حجت‌الاسلام سیداسماعیل علیزاده طی پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت باسعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عج) را تبریک گفت. متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم در طلوع و تلالو نیمه شعبان؛ آخرین گل خوشبوی باغ امامت و ستاره آسمان ولایت، مهدی موعود(عج) سرآغاز و گسترنده عدل […]

به گزارش خبرآوران حجت‌الاسلام سیداسماعیل علیزاده طی پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت باسعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عج) را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در طلوع و تلالو نیمه شعبان؛ آخرین گل خوشبوی باغ امامت و ستاره آسمان ولایت، مهدی موعود(عج) سرآغاز و گسترنده عدل الهی در میان خلایق چشم گشود تا با ظهورش پایانی باشد بر همه انتظارها.

مهدی موعود(عج) متولد شد تا با برپایی حکومت جهانی خویش پرچم توحید را برفراز جهان هستی برافراشته کند، پسر فاطمه(س) می‌آید تا جهان سراسر جنگ و آشوب و فساد به آرامشی مهدوی دست پیدا کند و ظلم و بیداد برای همیشه ریشه‌کن شود.

اینجانب فرارسیدن میلاد خجسته یگانه منجی عالم بشریت، امام‌المبین، حجت‌الله علی العالمین حضرت حجت‌بن‌الحسن عسکری(ع)، مقام معظم رهبری و عموم مردم مومن و ولایت‌مدار گچساران و باشت تبریک عرض می‌کنم و از خداوند منان تعجیل در فرج مبارک آن حضرت و اقتدار روزافزون و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارم.

سیداسماعیل علیزاده