مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: کارکنان این شرکت بیش از ۶ میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به هموطنان سیل زده کمک کردند. به گزارش خبرآوران هوشنگ صیدالی روز یکشنبه در نشست ستاد سیل زدگان نفت اظهار داشت: بیش از پنج میلیارد ریال از این کمک ها به صورت […]

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: کارکنان این شرکت بیش از ۶ میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به هموطنان سیل زده کمک کردند.

به گزارش خبرآوران هوشنگ صیدالی روز یکشنبه در نشست ستاد سیل زدگان نفت اظهار داشت: بیش از پنج میلیارد ریال از این کمک ها به صورت نقدی و یک میلیارد ریال به صورت غیرنقدی از طریق پایگاه های جمع آوری کمک های کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به آسیب دیدگان از سیل در استان های مختلف اهدا شد.

وی بیان کرد:کمک های غیر نقدی شامل مواد غذایی ،دارویی، بهداشتی،پوشاک مواد بهداشتی و سایر کالاهای مورد نیاز بوده است.

صیدالی تصریح کرد شرکت بهره برداری با همکاری سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد و اعلام نیازها از طریق این نهاد در حال خدمت رسانی به مناطق سیل زده کشور است.

صیدالی افزود: کمک های غیر نقدی در چندین مرحله به مناطق سیل زده ارسال شده است .

وی اضافه کرد: باتوجه به اعلام نیاز مناطق سیل زده به کانکس جهت اسکان سیل زدگان در جلسه شورای ستاد سیل زدگان نفت مقرر شد بخش عمده ای از کمک های نقدی با خرید کانکس به این مناطق ارسال شود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ابراز داشت:کمک های اهدایی کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به مناطق سیل زده ادامه دارد و قابل کسر از حقوق است که مبالغ کمکی در روزهای آینده افزایش خواهد یافت.