تاریخ : جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹ 14 شوال 1441 Friday, 5 June , 2020
0

واکنش رئیس شورای شهر دوگنبدان به نامه جمعی از جوانان قشقایی: همیشه متهم به طرفداری از ترک‌زبانان بوده‌ام/ قشقایی با عظمت می‌ماند/سیدقدرت توجه ویژه‌ای به ترک‌زبانان داشت

  • کد خبر : 25863
  • ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
واکنش رئیس شورای شهر دوگنبدان به نامه جمعی از جوانان قشقایی: همیشه متهم به طرفداری از ترک‌زبانان بوده‌ام/ قشقایی با عظمت می‌ماند/سیدقدرت توجه ویژه‌ای به ترک‌زبانان داشت

به گزارش خبرآوران در پی انتشار مصاحبه‌ای از سیدناصر حسینی با یکی از سایت‌های محلی و انتشار نامه‌ای منتسب به جوانان قشقایی در واکنش به بخش‌های از این مصاحبه؛ رئیس شورای شهر دوگنبدان به خبرآوران گفت که به نظر می‌رسد شائبه‌ها و حواشی ناخواسته‌ای از مصاحبه اینجانب توسط برخی افراد فرصت‌طلب بزرگنمایی شده و باعث کدورت […]

به گزارش خبرآوران در پی انتشار مصاحبه‌ای از سیدناصر حسینی با یکی از سایت‌های محلی و انتشار نامه‌ای منتسب به جوانان قشقایی در واکنش به بخش‌های از این مصاحبه؛ رئیس شورای شهر دوگنبدان به خبرآوران گفت که به نظر می‌رسد شائبه‌ها و حواشی ناخواسته‌ای از مصاحبه اینجانب توسط برخی افراد فرصت‌طلب بزرگنمایی شده و باعث کدورت بعضی از عزیزان قشقایی شده است.
وی تصریح کرد که به هیچ عنوان هدف و مقصود من در این مصاحبه تخریب و توهین به دوستان و شهروندان محترم ترک‌زبان نبوده؛ بلکه در بخشی از مصاحبه صورت گرفته میزان آماری جمعیت ترک‌زبانان هدف بوده است که عنوان شد ترک‌زبانان نسبت به مجموعه دیگر اقوام از جمعیت کمتری در موضوع انتخابات برخوردار هستند.
رئیس شورای شهر دوگنبدان عنوان کرد که مطرح کردن بحث قومیتی، مقایسه و زیرسوال بردن توانمندی و تاثیرگذاری اقوام به ویژه قشقایی‌های محترم در مرام و شخصیت من و سیدقدرت‌الله حسینی نیست؛ گفت: متاسفانه سوء‌برداشت‌های نادرست از مصاحبه اینجانب توسط بعضی دوستان همچنین سوء‌استفاده و فرصت‌طلبی بعضی افراد به قصد اختلاف‌افکنی و
به این موضوع رنگ حساسیت بخشیده و سبب دلخوری دوستان شده است.
حسینی تاکید کرد: بعضی افراد سودجو که منافع‌شان در اختلاف‌‌افکنی میان دوستان ترک‌زبان و دیگر قومیت‌ها است، آتش‌بیار معرکه شده در این ماجرا شده‌اند و قصد ماهی‌گیری از آب شلوغ شده دارند.
رئیس شورای شهر دوگنبدان افزود که من و سیدقدرت‌الله حسینی نماینده اسبق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی هیچ‌گونه مرام و اخلاق ناسونالیستی ضد برادران ترک‌زبان نداشته و نداریم.
حسینی یادآور شد: لازم به یادآوری این موضوع است که در زمان نمایندگی سیدقدرت حسینی به عنوان نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی اقدامی بی‌سابقه در طول تاریخ بعد از انقلاب اسلامی در حمایت و استفاده از توانمندی‌های برادران ترک‌زبان صورت گرفت.
وی افزود: انتصاب ۵ مدیرکل استانی و چندین اداره در گچساران علی‌رغم حمایت نکردن ترک‌زبانان توسط وی نشان از علاقه و شخصیت ضد قومیتی سیدقدرت‌الله حسینی داشته و دارد.
حسینی ادامه داد: علاقه به استفاده از استعدادها و چهره‌های مستعد قشقایی همواره یکی از برنامه‌ها و اعتقادات حسینی بوده و این دقیقا خلاف عملکرد شعاری بدون اقدام دیگر افراد در حمایت از ترک‌زبانان بوده است.
رئیس شورای شهر دوگنبدان بیان کرد: در خصوص موضوع مطرح شده حاج علی فولادی باید بگویم اینجانب قصد تخریب و توهین به هیچ شخصی علی‌الخصوص مهندس فولادی را نداشته و ندارم؛ بنده عنوان کردم فولادی نسبت به تاج‌گردون از حمایت کمتری برخوردار بوده و تاج‌گردون نسبت به وی از آرای بیشتری برخوردار بوده است.
وی ادامه داد: اعتقاد قلبی و همیشگی من این بوده که ایل قشقایی یک نفر نیست که قوی یا ضعیف باشد؛ ایل قشقایی باعظمت می‌ماند.
حسینی بیان کرد: بنده به عنوان یک خدمتگزار در طول دوران ۱۲ ساله خدمت خود در گچساران همواره متهم به طرفداری از ترک‌زبانان گچساران و کارراه‌انداز آنها بوده‌ام.
وی در پایان گفت: من همواره نهایت احترام و ادب را در مقابل شهروندان ترک‌زبان گچسادان و مراجعه‌کنندگان این قوم بزرگ داشته‌ام و دارم.
وی در پایان خطاب به ایل قشقایی گفت: انتظار من به عنوان یک خادم کوچک در مجموعه شهری دوگنبدان این است که ایل بزرگ قشقایی تحت تاثیر برخی شیطنت‌های بعضی افراد فرصت‌طلب که هدف‌شان نه دلسوزی و حمایت از آنهاست بلکه سوءاستفاده ابزاری است؛ قرار نگیرند.

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=25863

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. ایل بزرگ قشقایی ( به جز معدود افرادی منفعت طلب و شناخته شده)به یاری حق حمایت قاطعانه خود را از دکتر حاج سید قدرت الله حسینی اعلام و دیگر گول حرفها و شعارهای توخالی تاج را نخواهیم خورد چون سید قدرت در دوران نمایندگیش حمایتش از جوانان قشقایی را برا ما اثبات کرد.

  2. درود بر حاج ناصر حسینی مردی خوب و نترس

  3. خخخخخخخخخخ

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.