به گزارش خبرآوران غلامرضا تاج‌گردون صبح امروز در نشستی با ترک‌های قشقایی گچساران که در محل سالن فرهنگیان برگزار شد،اظهار کرد: من هم انسانم و ظرفیتی دارم اما فک نکنم کسی نقدی داشته باشد که نتوانسته ام در شان مردم بوده باشم و تا آنجا که جا داشته و آنچه را در توانم بوده ارایه داده و […]

به گزارش خبرآوران غلامرضا تاج‌گردون صبح امروز در نشستی با ترک‌های قشقایی گچساران که در محل سالن فرهنگیان برگزار شد،اظهار کرد: من هم انسانم و ظرفیتی دارم اما فک نکنم کسی نقدی داشته باشد که نتوانسته ام در شان مردم بوده باشم و تا آنجا که جا داشته و آنچه را در توانم بوده ارایه داده و کم نگذاشته‌ام.

وی افزود: آنچه مهم است درد های جامعه است.همه می دانیم اوضاع کشور چگونه است که به زودی نکاتی را با مردم شهرم مطرح می کنم.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: کسی نمی تواند ادعا کند در گچساران و باشت با توجه به مشکلاتی که در کشور وجود دارد کار صورت نمی گیرد.

تاج‌گردون افزود:یک واقعیت اجتماعی و سیاسی در شهر ما اتفاق افتاده و آن این است که سالهاست یک طایفه و ایل احساس تبعیض دارد و نهادینه شده است،رویکردی که باعث ایجاد آن شده باید اصلاح شودـ

وی بیان کرد: اصلاحات در جامعه باید صورت بگیرد و من هم به نوبه خود تلاش داشته ام،قشقایی ها باید اتحادشان را بیشتر کنند.

وی عنوان کرد که اخیرا آنان که در سنواتی پدر ایل قشقایی را درآورده و به انزوا کشیده اند به آن قشقایی ها که می خواهند مسئولیت بگیرند می گویند تاجگردون نقشه دارد مسئولیت نگیر.

تاج‌گردون افزود: همان ها که ساز می زنند تاجگردون می خواهد از قشقایی استفاده کند به آن قشقایی هایی که می خواهند پست بگیرند چیز دیگری می گویند.

وی ادامه داد: از اهل قلم می خواهم و خواهش دارم سعی نکنید یک طایفه را برنجانید که اخیرا برادران و خواهران قشقایی از برخی نوشته ها ناراحت هستند.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: کشور در یک مسیر سخت است و هر کسی که اطلاعات من را دارد با تردید می گوید در این مسیر (نمایندگی) بروم یا نه.

وی گفته وضعیت خیلی سخت است پول آوردن و کار کردن سخت شده است.اگر نمی توانید باری بردارید باری روی دوش مردم نگذارید.

تاج‌گردون تصریح کرد که یه روزی می گفتند در اینجا کار نمی،شود و الان که پروژه پشت پروژه زده می شود که نماد زندگی هستند جور دیگری حرف می زنند.

وی افزود: در بودجه سال ۹۸ برای زمین های سراب ننیز تا دشتگز برای ابیاری حدود هشت هزارهکتار زمین دو هزارمیلیاردتومان بودجه پیش بینی شده است،کسی که توی دل مردم را خالی می کنی میدانی دو هزارمبلیاردتومان چند صفر دارد.

وی گفت که اشتغال که تنها در شرکت نفت نیست.بخش کشاورزی‌خدمات و صنعت نادیده گرفته نشود.من تعهدی داده ام، پای تعهدم مانده ام و بفکر آینده خاکم و فرزندان مان هستم.

تاج‌گردون افزود: بگذارید بگویم برای انتخابات می آیم یا نه چرا از هم اکنون دل مردم را خالی می کنید.

وی عنوان کرد: عزیزان قشقایی یک چیز را خواهش می کنم خودتان داشته باشید و آن وحدت و انسجام بیشتر است،نگاه نکنید کی محبوب است و کی نیست ببینید کی خادم تر است.

وی گفته انان که بدنبال اختلاف در شما هستند بوقتش بیشترین آسیب را به شما خواهند زد.این مسیر توسعه را هرجور که شده ادامه خواهیم داد،ابزار نشوید،ابزار شدن حقیر شدن است ما باید با هم موفق باشیم.

تاج‌گردون افزود که باید به جایی برسیم که پیرامون ما بر شهرمان خبطه بخورد.قشقایی عزیز همراهم باشید همراهتان هستم همراهم نباشید یاورتان هستم.