تاریخ : یکشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۳۹۹ 20 ذو الحجة 1441 Sunday, 9 August , 2020
0
یادداشت

هنداونه‌های نفاق رسانه‌های اصلاح‌طلب گچساران زیر بغل کاندیداهای اصولگرا

  • کد خبر : 26436
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰:۵۴
هنداونه‌های نفاق رسانه‌های اصلاح‌طلب گچساران زیر بغل کاندیداهای اصولگرا

به گزارش خبرآوران این روزها گچساران و باشت در حال دگرگونی و پوست‌اندازی سیاسی است و فضای سیاسی این دو شهر سیاسی کاملا انتخاباتی شده است. منتقدان و طیف مقابل غلامرضا تاج‌گردون؛ نماینده اصلاح‌طلب گچساران و باشت که جبهه اصولگرایان خوانده می‌شوند؛ به شکل عجیب و محسوسی وارد کارزار انتخابات شده و ۸ ماه مانده […]

به گزارش خبرآوران این روزها گچساران و باشت در حال دگرگونی و پوست‌اندازی سیاسی است و فضای سیاسی این دو شهر سیاسی کاملا انتخاباتی شده است.

منتقدان و طیف مقابل غلامرضا تاج‌گردون؛ نماینده اصلاح‌طلب گچساران و باشت که جبهه اصولگرایان خوانده می‌شوند؛ به شکل عجیب و محسوسی وارد کارزار انتخابات شده و ۸ ماه مانده به دور جدید انتخابات مجلس در تلاش برای شکست تنها رقیب اصلاح‌طلب اما سیاست‌مدار باتجربه گچسارانی‌شان تاج‌گردون هستند.

عیلمراد جعفری، اردلان زینل.زاده، دکتر سید یعقوب زراعت‌کیش، حجت‌السلام سیداسماعیل علیزاده، سرهنگ سیدقدرت‌الله بیعت‌اصل و سیدقدرت‌الله حسینی بحرینی در این دوره به شکل عجیبی به صحنه آمده‌اند و رسانه‌های گچساران و باشت نیز در خصوص این افراد تحلیل‌ها و مطالب زیادی کار کرده‌اند.

رسانه‌های منسوب به اصلاح‌طلبان و نزدیک به غلامرضا تاج‌گردون اما در این دوره سیاستی جدید در پیش گرفته‌اند و به جای  تاکتیک حمله به چهره‌های اصولگرا؛ به پاشنه آشیل شکست آنها یعنی منیت‌ و پراکندگی همراه با تخریب روی آورده‌اند؛ به عنوان مثال واکنش این رسانه‌ها به سفر زینل‌زاده به باشت  قابل پیش‌بینی بود از یک سو انتشار تحلیل‌ها و یادداشت‌ها تخریبی علیه زینل‌زاده و از سوی دیگر نیز رودرو قرار دادن وی مقابل سیدقدرت حسینی ترفند این رسانه‌ها بود که در این خصوص می‌توان به یادداشت اولین شکست زینل‌زاده مقابل سیدقدرت اشاره کرد که همه این مطالب با عنوان ارسالی مخاطب یا شخصیتی غیرواقعی انتشار می‌یابد.

استفاده از تیترهای استنباطی و دلخواه حمایت امام جمعه و رئیس شورای شهر باشت از سفر زینل‌زاده به باشت  در روز دیدار وی با امام جمعه این شهرستان توسط رسانه‌های نزدیک به اصلاح‌طلبان در روزی که نادر گرامی به صورت اتفاقی در این دیدار کوتاه حضور داشت باعث شد تا عبودی و گرامی به شدت به این موضوع واکنش نشان داده و در دفاع از جایگاه خود این موضوع را تکذیب کنند و این دقیقا همان نتیجه دلخواه این رسانه‌ها بود تا با این روش به جامعه بقبولانند که زینل‌زاده نه تنها در باشت و نیروهای ارزشی آن جایگاهی ندارد بلکه شکست سنگینی نیز از سیدقدزت خورده است؛ به نظر می‌رسد این شیطنت رسانه‌ای در راستای ایجاد تقابل و تنش میان زینل‌زاده و حسینی و هواداران این دو چهره صورت گرفته است.

مصاحبه و گفت‌‌وگوهای رسانه‌های نزدیک به تاج‌گردون و اصلاح‌طلبان گچساران با بعضی چهره‌های اصولگرا و دامن زدن به برخی اختلافات تلاش دیگری در راستای عدم شکل گیری وحدت و اجماع اصولگرایان است.

حالا برخی از این رسانه‌ها با بولد کردن بعضی چهره‌ها سعی در برجسته‌سازی و ایجاد نفاق دارند تا از این رهگذر آتش اختلافات را بیشتر کنند؛ به عنوان مثال توجه و تمرکز این رسانه‌ها بر دکتر زراعت‌کیش یکی از چهرهای علمی و دانشگاهی اصولگرا در گچساران و تعریف و تمجید از وی و از سوی دیگر انتشار اخباری مبنی بر حضور پرقدرت وی تلاشی برای پررنگ‌کردن منیت‌ها و باهدف تحریک و  قرار دادن دیگر چهره‌ها در تقابل با وی است.

اجماع و وحدت منتقدان و چهره‌های منسوب به اصولگرا در گچساران و باشت کابووسی است که اگر چه برخی هواداران سنتی و تعصبی تاج‌گردون آن را به هیچ شکلی متصور نیستند اما تاج‌گردون و اتاق فکر وی به خوبی این پیچش مو را درک کرده‌اند و تمام تلاش خود را با کمک رسانه‌های نزدیک به خود برای جلوگیری از اجماع و وحدت منتقدان راست در ۸ ماه باقی مانده خواهند کرد.

کوروش رضایی

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=26436

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. اصولگراها شکست را پذیرا خواهند شد حالا چه با اجماع و وحدت و چه با وحدت بر و اجماع گرد یک کاندیدای واحد
    شکست برای اصولگراهد همون آش و کشک خاله است بخوری پاته نخوری پاته

  2. اصول گرایان کل ۲۵هزار رای دارن چه فرقی داره به یه نفر رای بدن یا چند نفر

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.