تیم فوتبال بابک گچساران قهرمان مسابقات فوتبال پیشکسوتان بالای ۴۵ سال شد. به گزارش خبرآوران این مسابقات از سری مسابقات جام رمضان و با هدف یابود حسن کیامرثی فوتبالیست و مربی فقید گچسارانی برگزار شد. ۱۶ دیدار برگزار شد تا بالاخره تیم نخست و قهرمان این مسابقات هیجان‌انگیز مشخص شود. بابک گچساران از نام‌های قدیمی لیگ […]

تیم فوتبال بابک گچساران قهرمان مسابقات فوتبال پیشکسوتان بالای ۴۵ سال شد.

به گزارش خبرآوران این مسابقات از سری مسابقات جام رمضان و با هدف یابود حسن کیامرثی فوتبالیست و مربی فقید گچسارانی برگزار شد.
۱۶ دیدار برگزار شد تا بالاخره تیم نخست و قهرمان این مسابقات هیجان‌انگیز مشخص شود.

بابک گچساران از نام‌های قدیمی لیگ گچساران بود که در این مسابقات با حضور پیشکسوتانش موفق شد قهرمانی را از آن خود کند؛ پاس آبشیرین و استقلال دهدشت هم دوم و سوم شدند.

در شب پایانی تیم یکدست بابک موفق شد با یک گل پاسی‌های آبشیرین رو شکست داده و قهرمانی را از آن خود کند؛ البته دیدار پایانی جدالی پایاپا و نفس‌گیر بود که بابک سه امتیازش را کسب کرد.

به گزارش خبرآوران این مسابقات با حضور ۸ تیم به صورت دو گروه ۴ تیمی برگزار شد.
مراسم‌پایانی این‌مسابقات با حضور مسئولان شهرستان از جمله عبدالخانی رئیس ورزش وجوانان شهرستان رئیس هیات فوتبال استان آقای افشاریان وپیشکسوتان برگزار شد.
روابط عمومی هیات فوتبال گچساران نیز ضمن قدردانی وتشکر ازتمامی تیمهای شرکت کننده مجموعه نفت وگاز گچساران بابت میزبانی و از زحمات جناب شاکری وهمه مسئولان برگزاری این مسابقات را دارد.
️در پایان این مسابقات لوح سپاس و کارت‌های هدیه به تیمهای اول تا سوم داده شد.️