غلامرضا تاج‌گردون در مراسم جشن بازآفرینی شهری در محله سادات گچساران گفت ما بی‌بته نیستیم که با یک باد بلرزیم و بیفتیم این نماد هویت ماست کوچه‌ و بازارها هویت ماست و امروز هویت خود را آراسته می‌کنیم. او افزود که محله سادات یک نشانه است باید لبنان و کیامرثی و رادک اینگوته شود و […]

غلامرضا تاج‌گردون در مراسم جشن بازآفرینی شهری در محله سادات گچساران گفت ما بی‌بته نیستیم که با یک باد بلرزیم و بیفتیم این نماد هویت ماست کوچه‌ و بازارها هویت ماست و امروز هویت خود را آراسته می‌کنیم.

او افزود که محله سادات یک نشانه است باید لبنان و کیامرثی و رادک اینگوته شود و من متاسفم.

تاج‌گردون در بخش دیگری از سخنان خود گفت سادات نشان داد که ما آنچه خواستیم توانستیم انجام دهیم مردم همراهی کنید امروز یا دیروز شصت و دومین مسئول کشوری را به محله سادات آوردیم.

نماینده گچساران و باشت در بخش دیگری از سخنان خود گفت مدیران ابر بی‌باران نباشید ابری که فقط غرش کند و برود به درد ما نمی‌خورد همه ومدیران استانی و شهرستانی اگر می‌خواهید بمانید ابر باباران باشید؛ آنانی که اسب را زین کرده‌اید برای خدمت خودتان را مرور کنید اگر می‌توانید خدمت کنید یاعلی هدف را در کنار هم تعریف کنید.

او ادامه داد این شهر هم سلیقه مختلف دارد هم اقوام مختلف زیبایی این است این افکار در کنار هم خوب خدمت کنند.

تاج‌گردون گفت والله علی عظیم اگر ببینم برنامه خوبی برای عمران داشته باشد غلامرضادتاج‌گردون دست آن را مقابل مردم بالا می‌بریم اما ندیدیم کار این نیست که بگویید باهم وحدت کنیم تا تاج‌گردون را شکست بدهیم.

او افزود: خیلی‌ها هستند از زحمت‌کشان که حرمت من را رعایت میکنند به احترام ملت کارشان را انجام می‌دهند هستند کسانی که بهتر از خیلی‌های دیگر می‌توانند خدمت کنند.

او ادامه داد مردم شریف یادم میآید روزی که نماینده شدم خدمت شهردار وقت  دوگتبدان بودم گفت اعتبار کمتر ار یک میلیارد داریم امروزشهردار محترم اینجاست شهردار گزارش داد جلسه دیروز ما برای بافت لبنان و رادک یک قلم ۳۸ میلیارد تومان است.

نماینده گچساران و باشت در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد که این موتور خاموش نمی‌شود مسوولان محترم ادارات فرماندار استاتدار همه بدانیم همه ما اولین چیز خدمت صادقانه است که باید مدنظرمان باشد باران باید باشد تا مردم بتوانند از خدمت باران استفاده کنند.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت که کاسه‌های خالی تشنه باران هستند مردم عزیز این جوانان و نونهالان و همه که می‌بینید من تا روزی که این نونهالان بزرگ شوند با آنها هستم نه من همه باید باهم باشیم.

او افزود ای کسی که نه رنیا و نه آخرت خودت را می‌خواهی و می‌گویی بگذار تا‌جگردون این کارها را انجام دهند یک هفته قبل از انتخابات مردم این شهر را میخریم.

تاج‌گردون گفت اگر تا‌جگردون در مجلس داد می‌زند اقتدار دارم یک جا پشت دارم بعد از خدا شما مردم هستید پشت آدم گرم باشد به دعای خیر پیرمردها و پیرزن‌ها هیچ وقت در برابر هیچ زورگویی کوتاه نمی‌آید.

او گفت من تکلیفم مشخص است دار و ندارم مشخص است یواشکی میگویید این نیست این رد صلاحیت می‌شود تو خوشحال می‌شوی چرا چون تو به بهره برسی عزت من این است مخالفش قدرت داشته باشد عزت تو در زدن من نیست.

تاج‌گردون ادامه داد چه اصولی دارید که من ندارم چه دارید مقیدتر از من به انقلاب و ارزش‌ها هستید؟ جایی دیدید میگویند آقای تاجگردون خیلی خوبه، خیلی خوب پروژه میاره، خیلی خوب کارها را انجام می‌دهد، در مجلس هم خیلی خوب صحبت می‌کند، عزت و جایگاه دارد، ولی بیاییم کاری کنیم که نباشد! مگر خاله بازیه؟  مکر با سرنوشت مردم خاله بازی می‌کنید؟ مردمت هستن، میهنت هست، انقلاب هست. گذشت این خاله بازی‌ها.

او تصریح کرد که منتقدانم را دوست دارم انسان عاقل با نقد ساخته می‌شود در جای خود در مقابل کسی که زور می‌گوید باید مغرور باشی ولی باید غرورت زت بشکنی دست یک پیرزن دهاتی را ببوسی.

کوروش رضایی