علیمراد جعفری نماینده اسبق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی پس از سیدقدرت‌الله حسینی  دیگر نماینده اسبق این دو شهرستان با ارسال بیانیه‌ای به خبرآوران با تاکید بر لزوم ایجاد وحدت به بیانیه سرهنگ سیدقدرت‌الله بیعت‌اصل دیگر کاندیدای اصولگرا پاسخ داده است: جعفری نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم برادر ارجمند جناب اقای سیدقدرت الله بیعت […]

علیمراد جعفری نماینده اسبق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی پس از سیدقدرت‌الله حسینی  دیگر نماینده اسبق این دو شهرستان با ارسال بیانیه‌ای به خبرآوران با تاکید بر لزوم ایجاد وحدت به بیانیه سرهنگ سیدقدرت‌الله بیعت‌اصل دیگر کاندیدای اصولگرا پاسخ داده است:

جعفری نوشته است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب اقای سیدقدرت الله بیعت
باسلام و عرض تسلیت به مناسبت درگذشت والده همسرگرامیتان.

درپاسخ به مکتوبه جنابعالی مبنی بروحدت نیروهای ارزشی وکاندیداهای محترم. همانگونه که مستحضریداینجانب همیشه درمصاحبه هاونوشته هایم قولا وعملا در رابطه با وحدت پیشگام بوده وهستم.

چون اعتقادبه ایه واعتصموابحبل الله جمیعا و لاتفرقوا دارم
لذاضمن احترام. به همه کاندیداهای بزرگوارحاضردرصحنه انتخابات وهواداران آنها. صادقانه وشفاف و به دور از ریا وتزویر وبدون ازاینکه عزیزی رابه وسوسه وخناس ونفاق و سست عنصر و عنکبوت صفت متهم نمایم و برخلاف دیدگاه و نظریه خمود و جمود همه دوستان و هوادارانشان را تکریم وآنان را دژ محکمی درمقابل دشمنان داخلی وخارجی نظام جمهوری اسلامی میدانم و به عنوان کسی که از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی یکی از سردمداران تشکیلاتی و ریشه دار و انقلابی قبل ازانقلاب بوده ام و دراین راه چیزی برای خود نیندوخته ام و همیشه در خطرات برای انقلاب ومردم پیشگام بوده ام و در قول و در عمل برای امتیازات پسگام بوده ام. امادگی خودراوجریان ریشه دارتشکیلاتی ام رابرای وحدتی که به صلاح مردم ونظام و منویات مقام معظم رهبری بویژه گام دوم انقلاب ومصالح مردم شریف گچساران وباشت اعلام داشته وپیشنهادات راهبردی خودراجهت این برنامه بشرح زیرتقدیم میدارم.

۱- تشکیل دبیرخانه ای متشکل ازنخبگان وبزرگان وهواداران همه کاندیداهای محترم
۲-سمت وسوی وحدت بایدصادقانه خالصانه ودرجهت رضای خداوخدمت به مردم باشد
۳-عدم پذیرش تحمیل هرگونه حکمیتی خارج ازشهرستانهای گچساران وباشت. تحت عناوین والفاظ قشنگ امابانیت واراده. ای تحمیلی و یکجانبه نگری ومنافع نگری ومنافع طلبی.
۴-ازهمه کاندیداهاعزیزکه مطرح هستندمیخواهم به حکم وظیفه اسلامی انسانی ازهوادارانشان بخواهند تا از تخریب و تهدید و تشویش وتهمت وافترانسبت به سایرکاندیداهای دیگر خودداری کنند.
۵-وحدت درسایه توکل بخداوگذشت ونیت خیر و خالصانه وارامش بدست میاید که باعث خوشحالی خدا و مردم میشود
۶-هرکس خلاف وحدت درقول و عمل حرکت کند یا حرکاتی انجام دهد که روح وحدت خدشه دار شود یا وحدت تضعیف شود باید به عنوان عامل یا عوامل شکست وحدت و مخالف وحدت برای حال و آینده به مردم معرفی گردد.
والعاقبه للمتقین والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

علی مرادجعفری
تاریخ ۲۷خردادماه نود و هشت