به گزارش خبرآوران حسین کلانتری که صبح امروز  در نشست هم‌اندیشی و هم‌دلی اقوام در گچساران شرکت کرده بود گفته به جرات باید بگویم که نشست مهمی است و خوشحالیم در جمع آحاد مردم حضور یافته‌ایم. استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد افزود در استانی هستیم که از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است اما ملاک هر شخص […]

به گزارش خبرآوران حسین کلانتری که صبح امروز  در نشست هم‌اندیشی و هم‌دلی اقوام در گچساران شرکت کرده بود گفته به جرات باید بگویم که نشست مهمی است و خوشحالیم در جمع آحاد مردم حضور یافته‌ایم.
استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد افزود در استانی هستیم که از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است اما ملاک هر شخص تقوا است و اصل موضوع همین است که این همه امکانات اگر این ظرفیتها و نیروها همدل و هم‌زبان باشند خیلی با موفقیت فاصله ندارد.

کلانتری گفت که ما باید تکلیف خود را با خود روشن کنیم و اگر بخواهیم قرآنی زندگی کنیم باید تقوا را پیشه کنیم.
وی تصریح کرد که امروز در جنگ اقتصادی تمام عیار هستیم و به عنوان استاندار می‌گویم با همین منابع در این استان می‌توانیم بهتر از اکنون باشیم.

او این را گفت که استان کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت‌های گردشگری بی‌نظیری در کشور است و در گچساران و باشت و دیگر شهرستان ها منابع خوبی  وجود دارد؛ ظرفیت های گردشگری این استان در کشور واقعا کم نظیر است لیکن گاهی اوقات محدودیتهای مصنوعی و خلاف حق مانع اجرای حق می شود  که در این زمینه بزرگان باید کمک کنند.

وی معتقد است بزرگان این همایش جایگاه برتری دارند و می‌توانند این همدلی و همزبانی را در جامعه ایجاد کنند و ما مسوولان باید توجه داشته باشیم و ریل را بد تغییر ندهیم چرا که مردم در همه عرصه ها پیشگام هستند.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد یادآور شد که در همین گچساران مجموعه‌ای از  اقوام زندگی می‌کنند و تنها ترک و لر نیستند بلکه دیگر اقوام کرد و عرب  و غیره نیز در این شهرستان ساکن هستند و باید همه ظرفیت ها را در این شهر دید.
وی با اشاره به برگزاری یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت : انتخابات پروسه ای دارد که در زمان خود انجام می‌گیرد و امروز اعلام می کنم اجازه نخواهم داد یک رای به نفع قوم و حزبی جابجا شود.

 کلانتری ادامه داد:  رای مردم هم چون ناموس ما است و مطمئن می‌گویم تصمیم گیرنده اصلی مردم هستند و این را با اطمینان خاطر بیان می کنم  اگر سند شش دانگ همه دنیا را به نام من بزنند از رای مردم پاسداری خواهم کرد.

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: امام راحل بیان داشتند که میزان رای ملت است و ما پاسدار این رای مردم  هستیم و تصمیم با رای مردم  است و ما به دنبال مشارکت حداکثری  و حضور همه مردم در انتخابات هستیم.

 وی ادامه داد: امانت دار رای مردم خواهیم بود و کاملا همه مجریان و دست اندارکاران انتخابات در بی طرفی انتخابات انجام وظیفه خواهند کرد و مردم هر تصمیمی بگیرند ما تابع تصمیم مردم خواهیم بود.