به گزارش خبرآورانحسن نوروزی عصر امروز در نشست شورای برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: در لایحه بودجه تقدیمی دولت به مجلس برای پروژه راهسازی « بهبهان-گچساران-بابامیدان» ۶ میلیارد تومان پیش بینی شده بود که این میزان در مجلس به ۶۸ میلیارد تومان افزایش یافت. وی عنوان کرد: امسال برای پروژه‌های جاده پاتاوه – دهدشت […]

به گزارش خبرآورانحسن نوروزی عصر امروز در نشست شورای برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: در لایحه بودجه تقدیمی دولت به مجلس برای پروژه راهسازی « بهبهان-گچساران-بابامیدان» ۶ میلیارد تومان پیش بینی شده بود که این میزان در مجلس به ۶۸ میلیارد تومان افزایش یافت.

وی عنوان کرد: امسال برای پروژه‌های جاده پاتاوه – دهدشت ۵۵ میلیارد تومان، جاده یاسوج به شیراز ۱۴ میلیارد تومان، راه آهن یاسوج – اقلید ۱۵ میلیارد تومان، جاده یاسوج  به اقلید ۱۷ میلیارد تومان، جاده یاسوج به بابامیدان ۲۳ میلیارد تومان، سد صیدون و آبریز ۱۵ میلیارد تومان و پارک ملی دنا ۴ میلیارد تومان اختصاص یافته است.

نوروزی ابراز کرد: در بودجه پیشنهادی دولت به مجلس هیچ گونه اعتباری برای اجرای پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس پیش بینی نشده بود که با پیگیری مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای این پروژه اختصاص یافت.