فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری سارق حرفه ای سیم برق در حین سرقت با اعتراف به ۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرآوران به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد موسوی” اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان گچساران موضوع بصورت […]

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری سارق حرفه ای سیم برق در حین سرقت با اعتراف به ۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرآوران به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد موسوی” اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان گچساران موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران کلانتری ۱۱ این شهرستان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی حین گشت زنی در حوزه استحفاظی یک نفر سارق را حین انجام سرقت سیم برق دستگیر کردند.
موسوی با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیسی به ۵ فقره سرقت سیم برق اعتراف کرد، گفت: این متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.