علیمراد جعفری گفت از بانیان برگزاری جلسات وحدت بوده اما برخی رفتارهای دوستان با اصل وحدت همخوانی ندارد.

علی‌مراد جعفری در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرآوران در پاسخ به این پرسش که آیا جبهه انقلاب یا افراد انقلابی در گچساران و باشت کاندیدای این جبهه را معرفی کرده‌اند، صراحتا گفت نه.

او که سابقه نمایندگی مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در دور هفتم را در کارنامه خود دارد، افزود: تا امروز چندین جلسه توسط اصولگرایان گچساران و باشت برگزار شده که قرار و خروجی این جلسات معرفی سه گزینه از مناطق باوی، بویراحمد گرمسیر و قشقایی توسط خود این طوایف بود.

جعفری به خبرآوران گفت که هدف برگزاری  این جلسات نیز معرفی یک نفر به عنوان کاندیدای واحد اصولگرایان نبوده و هیچ حزب و گروهی نیز تاکنون شخض خاصی را نیز معرفی نکرده است.

او ادامه داد که جبهه شورای هماهنگی نیروهای انقلابی در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز تاکنون در گچساران شورایی تشکیل نداده است که شخصی را معرفی کرده باشد یا نه.

جعفری نماینده دور هفتم مجلس شورای اسلامی گفت که جبهه شورای هماهنگی نیروهای انقلابی در استان کهگیلویه و بویراحمد چندین بار با من تماس برقرار کردند که من در جلسات شرکت کرده و مسائلی از حوزه گچساران و باشت را آنجا مطرح کنم.

او یادآوری کرد که طرفدار جدی تشکیل وحدت در گچساران و باشت بوده چه از روز نخست و چه الان.

جعفری ادامه داد: اما بحث وحدت با عملکرد بعضی از دوستان همخوانی نداشته و ندارد.

این چهره سیاسی در گچساران گفت که من به دلیل شفاف عمل نکردن بعضی از دوستان و اینکه حرف و عملشان یکی نبود در اعتراض به این رویه در جلسه آخر شرکت نکردم البته قبلا در مصاحبه‌ای به صورت شفاف اعلام کرده بودم که در جلسات بعدی شرکت نمی‌کنم.

نماینده اسبق گچساران و باشت در گچساران افزود که من یکی از بنیان‌گذاران و بانیان جلسه وحدت بودم و طرفدار وحدت هستیم.

جعفری در پاسخ به پرسش خبرآوران که از او پرسید آیا در علی‌مراد جعفری در صحنه انتخابات می‌ماند یا به نفع شخص خاصی کناره‌گیری و از اوحمایت می‌کند، گفت که من در صحنه خواهم ماند و یا از شخص خاصی حمایت خواهم کرد و یا آن شخص خاص در منطقه گرمسیر از من حمایت خواهد کرد ما در این خصوص هیچ مشکلی نداریم و به وحدت کامل خواهیم رسید.

 

  • نویسنده : کورش رضایی