حجت‌الاسلام سیداسماعیل علیزاده در گفت‌وگو با خبرآوران با اشاره به کلیپ منتشر شده از او در جریان جلسات وحدت با عنوان فیلم لو رفته از جلسه منتقدان تاج‌گردون گفت: مطالبی که من در آن نشست مطرح کردم حرف دل بسیاری از مردم بوده که طی این مدت با آنها گپ‌و‌گفت داشتم. او افزود: این حرف‌ها […]

حجت‌الاسلام سیداسماعیل علیزاده در گفت‌وگو با خبرآوران با اشاره به کلیپ منتشر شده از او در جریان جلسات وحدت با عنوان فیلم لو رفته از جلسه منتقدان تاج‌گردون گفت: مطالبی که من در آن نشست مطرح کردم حرف دل بسیاری از مردم بوده که طی این مدت با آنها گپ‌و‌گفت داشتم.
او افزود: این حرف‌ها حرف‌های دل مردم بود که توسط من در جلسه مطرح و انتقال داده شد.
علیزاده که کاندیداتوری خود در انتخابات ۹۸ را رسانه‌ای کرده بود با اشاره به انتشار این فیلم در فضای مجازی گفت که از انتشاردهندگان این فیلم کسانی که در نشست، این فیلم را گرفته و منتشر کرده‌اند تعجب نمیکنم
تفکر آنها تفکر مامون بود که فرزند فاطمه زهرا (س) را به منزل خود دعوت کرد و با فریب به ایشان زهر خوراند.
او ادامه داد:این افراد همان کسانی هستند که پول میلیاردی که آقای ایکس می‌گفت گرفتند تا بین مردم و حزب خاصی تفرقه بیاندازند.
علیزاده افزود که ضمن احبرام به همه افکار عمومی وجناح‌ها باید بگویم این یک شیطنت رسانه‌ای است که بعضی با آن میخواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند.