تاریخ : شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳ 9 ذو الحجة 1445 Saturday, 15 June , 2024
18

از خدمات بی منت حسینی تا منت‌های بدون خدمت تاج‌گردون

  • کد خبر : 41321
  • 22 آوریل 2021 - 13:54
از خدمات بی منت حسینی تا منت‌های بدون خدمت تاج‌گردون

وقتی با یک دست نقابت را نگه داشته ای و با دست دیگر کلاه بر سرم میگذاری… انتظار زیادیست که بخواهم شنیدار صدایمان باشید. در فضای مجازی راه پله ای را دیدم که با چند تا لامپ رنگی آن را تزئین کرده بودند دقیق که شدم دیدم در پیج نماینده معزول بارگذاری شده، تصمیم گرفتم […]

وقتی با یک دست نقابت را نگه داشته ای و با دست دیگر کلاه بر سرم میگذاری…
انتظار زیادیست که بخواهم شنیدار صدایمان باشید.

در فضای مجازی راه پله ای را دیدم که با چند تا لامپ رنگی آن را تزئین کرده بودند دقیق که شدم دیدم در پیج نماینده معزول بارگذاری شده، تصمیم گرفتم پیج را بازدید کنم و به عکس و فیلمهای مختلف از آن راه پله در پیج که با عناوین و کپشن های مختلف بودند مواجه شدم.
به این کار چیزی نمیتوان گفت جز بزرگنمایی برای فریب افکار عمومی، وقتی تنها برای رینگ کیامرثی پنج یا شش تا پست در پیج شخصی خود منتشر میکنند واضح است که ملت هم تصور میکنند که کارهای زیادی انجام گرفته است.
تصمیم گرفتم در مورد کاری بزرگ برایتان توضیح دهم و آن هم شهرستان شدن باشت است. حال برای اینکه یک منطقه را بتوان بهتر اداره کرد نماینده سیاسی دولت را در آن مناطق مستقر می کنند که بتواند آن منطقه را مدیریت کند؛ استقرار نماینده سیاسی نیز تنها با ایجاد شهرستان یا بخش امکان پذیر است.
وقتی یک منطقه، شهرستان یا بخش می شود فرمانداری یا بخشداری در آنجا ایجاد می‌شود و ادارات نیز ملزم به ایجاد شعبه در آن مناطق هستند و مردم آن منطقه از خدمات دولت استفاده می‌کنند و دیگر نیازی نیست بخواهند چند کیلومتر را طی کنند تا به ادارات مربوطه برسند، دسترسی‌ها راحت‌تر ، ترددها کمتر و تصادفات جاده ای و مصرف سوخت کاهش می‌یابد و در وقت مردم منطقه صرفه جویی می‌شود.
در دوره نمایندگی سید قدرت الله حسینی باشت به شهرستان تبدیل شد بدنبال این موضوع مردم شهرستان باشت اذعان داشتند که توجه دولت عدالت محور در تبدیل بخش باشت به شهرستان در توسعه،پیشرفت اقتصادی و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها اقدام مؤثری بوده است.
اینکه شهرستان شدن چه مزیتهایی را برای آن بخش داشته را نمیتوان در این چند خط نوشته جای داد.

کاری بزرگ ولی بدون بزرگنمایی از طرف سید قدرت الله حسینی انجام گرفت و هیچ تبلیغی در این باب در پیج اینستاگرامی ایشان مشاهده نکردم.

حال فرض کنیم، شهرستان شدن باشت تنها کاری باشد که در دوره سید قدرت حسینی انجام گرفته(البته فرض محال)، آیا فقط همین شهرستان شدن باشت قابل قیاس با تمام هشت سال نمایندگی تاجگردون هست یا نیست؟!
اگر تاجگردون باشت را شهرستان کرده بود چقدر روی شهرستان شدن باشت مانور میداد و آنرا به رخ رقبایش میکشید؟
چقدر از بودجه هایی میگفت که به سمت باشت سرازیر شده اند، از ادارات و استخدامی ها گرفته تا فضای سبز و جلوه شهری گرفتن بخش باشت و صدها مزیت دیگر…
حال اگر سید قدرت الله حسینی فقط یکبار روی راه پله کیامرثی کلیپ میساخت چه انتقادهایی از او میکردید؟

باشت با جمعت ۲۳ هزار نفر در زمان نمایندگی سید قدرت الله حسینی با تلاش شبانه روزی تبدیل به شهرستان شد، در صورتی که طبق قوانین تقسیمات کشوری باید در مناطق محروم جمعیت حداقل ۵۰ هزار نفر باشد و در سایر مناطق حداقل ۸۰ هزار نفر باشد و این یک کار بزرگی بود که در زمان نمایندگی ایشان انجام شد.
شعار خدمت بی منت میدهیم ولی نصب چند عدد لامپ یا چند تکه سرامیک بر ویوارهای فرسوده را چماق منت کرد و بر سر مردم می کوبند گویا از جیب مبارک خرج کرده اند.
از مزایای شهرستان شدن باشت تشکیل ادارات، سازمانها و نهادها و ایجاد تعداد قابل توجهی فرصت شغلیست.
چرا به این مسائل و خدمات زمان ایشان که مثل روز روشن هستند فکر نمیکنید؟ چرا یک عده که منفعتی نصیبشان شده برای پیاده روی تاجگردون به به و چه چه میکنند ولی بفکر اینهمه جوان بیکار و خانواده های محتاج نان شب نیستند؟ حق اینها بر گردن شمایی است که فقط بخاطر پست و مقام به ناحق از افراد بی اعتبار جانب داری میکنید.
عفت محمدعلیپور

لینک کوتاه : https://khabaravaran.ir/?p=41321

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 9در انتظار بررسی : 4انتشار یافته : ۵
  1. تاجگردون فقط منت بود و بس

  2. ای ول به این حقیقت گویی، احسنت واقعاً

  3. شیر مادرت حلالیت باد

    • حیف اسم وکار کرد نمایندگان قبل مقایسه کنید با سید قدرت وسید ناصر کدم کار کرده بابا بازور پول قبول شدن خودشلن میدانند

  4. واقعا خدمات آقای تاجگردون اصلا قابل مقایسه باکل دوران نمابندگان ازموحد تا حاج بهرام وبقیه نیست چرا عدالت درگفتار ندارید

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.