فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری دو سارق موتورسیکلت خبر داد و گفت: متهمان به ۱۶ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرده اند. به گزارش خبرآوران، سید محمد موسوی ” گفت: درپی دریافت چند گزارش سرقت موتور سیکلت در سطح شهرستان گچساران از داخل حیاط و پارکینگ منازل مأموران پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای شناسایی […]

 فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری دو سارق موتورسیکلت خبر داد و گفت: متهمان به ۱۶ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرده اند.

به گزارش خبرآوران، سید محمد موسوی ” گفت: درپی دریافت چند گزارش سرقت موتور سیکلت در سطح شهرستان گچساران از داخل حیاط و پارکینگ منازل مأموران پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان آغاز کردند.
وی افزود: مأموران در تحقیقات خود پس از شناسایی دو سارق، در عملیاتی غافلگیرانه آنها را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

موسوی ادامه داد: متهمان در بازجویی های مقدماتی به سرقت ۱۶ دستگاه موتورسیکلت و همچنین به یک نفر دیگر به عنوان مالخر اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران خاطر نشان کرد: هر دو متهم پس از تحویل به مرجع قضائی روانه زندان شدند و تلاش برای دستگیری مالخر ادامه دارد.