با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد با دستگیری دو قاچاقچی، محموله ۱۰ کیلوگرمی جاسازی شده حشیش در خودروی زانتیا کشف شد. به گزارش خبرآوران به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ سعید بالش زر” در خصوص این خبر افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و […]

 با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد با دستگیری دو قاچاقچی، محموله ۱۰ کیلوگرمی جاسازی شده حشیش در خودروی زانتیا کشف شد.

به گزارش خبرآوران به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ سعید بالش زر” در خصوص این خبر افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته حین گشت زنی در یکی از خیابان های شهر یاسوج، به یکدستگاه خودروی زانتیا با دو سرنشین مشکوک و خودرو مورد نظر را جهت بررسی متوقف کردند.

وی اظهار داشت: این عوامل با استفاده از تجربیات فنی و تخصصی خود در بررسی از این خودرو موفق به کشف مقدار ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع “حشیش” شدند که به طرز ماهرانه در این خودرو جاسازی شده بود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این رابطه راننده خودرو و سرنشین آن به هویت مشخص دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند .

سرهنگ بالش زر در پایان خاطر نشان کرد : همشهریان عزیز در صورت مشاهده و برخورد با خرید و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی و هرگونه بی نظمی و اخلال در نظم عمومی توسط افراد متخلف، قانون گریز و قانون شکن، با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته تا نسبت به شناسایی جرم، دستگیری مجرمان و متخلفان و پاکسازی محلات اقدام شود.