به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، مصطفی جوزانی طی یادداشتی با اشاره به گمانه‌زنی‌های این روزهای محافل سیاسی پیرامون انتصاب معاونت‌های استاندار کهگیلویه و بویراحمد نوشته است: گاهی اوقات عمل مهمتر از گفتن و خط و نشان کشیدن هاست! استاندار مادامی که پشتش به صندلی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برخورد و حواشی ناخواسته آن رالمس […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، مصطفی جوزانی طی یادداشتی با اشاره به گمانه‌زنی‌های این روزهای محافل سیاسی پیرامون انتصاب معاونت‌های استاندار کهگیلویه و بویراحمد نوشته است:

گاهی اوقات عمل مهمتر از گفتن و خط و نشان کشیدن هاست!
استاندار مادامی که پشتش به صندلی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برخورد و حواشی ناخواسته آن رالمس کرد، با خط و نشان کشیدن ها برای مدیران و برخی جریانات سیاسی اینگونه القا نمود که آمده برای کار، آمده برای اینکه با آنهایی که حتی برای آمدنش لابی کردند، ذره ای شوخی ندارد.البته با مواضعش اینطور خواندیم و دانستیم.حال باشد که در آینده چه رخ خواهد داد که بنگریم عمل تا حرف برای احمدی یا همان نماینده سابق دهلران و استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد چقدر فاصله دارد! البته شاید بتوان خیلی زودتر این آزمون را برای احمدی برگزار کرد و دید تا چه حد پایبند خواهد ماند.
بحث معاونت های استانداری و تغییرات مدیریتی چند مدتی است در رسانه ها و محافل سهم خواه رو به داغی می رود.
اینطرف جریانات سیاسی می کشند آن طرف نماینده ها در حال تکاپو برای گزینه ها یا سهمیه های خود.
اسامی مطرح شده توسط رسانه‌ها را که نتیجه اجماع در جلسات محفلی است را می بینیم و بررسی می کنیم به نام های اکثرا تکراری و شاید این روزها حاشیه ساز و حاشیه دار برخورد کنیم.
یکی از این نامها گوهرگانی مدیر جهاد کشاورزی استان است که نامش برای معاونت پشتیبانی استانداری مطرح شده است.
قاعدتا آزمون پیش روی احمدی با وضعیت نامبرده شروع می شود !
حال باید زیرکی احمدی که در طول چند سال کسب کرده، به کمک او آید تا بررسی پرونده هایی که در دوران مدیریت گوهرگانی به دلیل جذب های غیر قانونی، بی ضابطه و بعضا ضد عدالت! در حال جریان و بررسی است به سرانجام برسد و بعد تصمیم نهایی خود را بگیرد.
گذشته از فشارها، وی قطعا باید تا نتیجه نهایی صبر پیشه نماید و ابلاغ معاونت حساس استانداری را به اشخاص با حاشیه نسپارد.ضمن اینکه پافشاری بر این مورد، نتیجه آزمونی مطلوب برای ایشان را رقم خواهد زد.