به گزارش خبرآوران، رضا مرادی طوف‌خیمه طی یادداشتی در خصوص ۹ دی آورده است: آنان که دل در گرو نظام دارند می‌آیند، آنان که قدم‌هایشان با مردم هماهنگ است می‌آیند، آنان که همایش و جلسه و نقد لابی را بر همپایی با مردم در یک ترازو قرار می‌دهند نمی‌آیند. ۹ دی روزی است که حضور […]

به گزارش خبرآوران، رضا مرادی طوف‌خیمه طی یادداشتی در خصوص ۹ دی آورده است: آنان که دل در گرو نظام دارند می‌آیند، آنان که قدم‌هایشان با مردم هماهنگ است می‌آیند، آنان که همایش و جلسه و نقد لابی را بر همپایی با مردم در یک ترازو قرار می‌دهند نمی‌آیند.

۹ دی روزی است که حضور همه مقامات و مسؤولان باید در آن چشمگیر باشد. ۹ دی روزی است که مردم با حضور خود در مهم‌ترین و حساس‌ترین میدان سیاسی و تاریخی کشور، خط و مرزهای خود را به فتنه گرانی که برای حفظ منافع خود از نام مردم هزینه می‌کردند به خوبی معین کرد.

۹ دی روز هم افزایی مردمی با نظام  است، در روزی که مردم با درخت تنومند نظام و کاشته دستان مبارک خمینی کبیر(ره) پس از تلاش و معماری فرو ریخته فتنه گران در این روز بیعت می‌کنند اما جای عده‌ای از مسؤولان را باید خالی دید.

امید است حتی با کج نشستن، گفتار خود را راست با مردم در میان بگذاریم و به ارزش‌ها و اعتقادهای مردمی دهان کج نکنیم و روز ۹ دی را تسویه حساب سیاسی خود با جریان مخالف قلمداد نکنیم.

مردم که وام‌دار امام و انقلاب هستند همیشه برادری خود را در میدان‌های مهم تأثیرگذار به نمایش درآورده‌اند، امید است روز ۹ دی شاهد عدم حضور شخصیت‌هایی نباشیم که حسابشان در دولت باشد ولی قدم هایشان در ناکجا آباد.

معتقدیم همه آنان که هم‌اکنون در هوای نظام مقدس جمهوری اسلامی نفس می‌کشند حضورشان در۹ دی یک وظیفه  قلمداد می‌شود.

انتخابات، روز قدس،گرامی‌داشت دهه فجر،۹ دی و…همیشه مردم در این روزها که از حساس‌ترین بزنگاه‌های تاریخی انقلاب بوده است حضوری چشمگیر یافته‌اند، پس هیچ توجیهی برای فرار از حضور در میان مردم آن‌هم در روزهایی که همین مسؤولان به‌ وسیله آن‌ قدرتی را که هم‌اکنون در اختیار دارند را به دست آورده‌اند، دلیلی بر عدم شرکت در چنین روزهایی بیان کنند.

ما نویسندگان همیشه  حضور چشمگیر مردم را همه عرصه در حق مطلب بیان می‌کنیم، ولی امید است این بار همه دست اندرکاران نظام، آنان که در هر تشکل سیاسی جبهه‌ای دارند، آنان که هر تفکر مردمی را هدایت می‌کنند، آنان که تاکنون فتنه ۸۸ را نپذیرفته‌اند و درخصوص آن کلامی سخن به زبان نرانده‌اند در ۹ دی با حضورشان به مردم ثابت کنند در همه عرصه‌ها در کنار مردم به عنوان یکی از وام داران اصلی نظام هستند و ما نویسندگان را به زدن تیتری با عنوان “آشتی با ۹ دی”همراهی کنند.