به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، صبح امروز مردم و مسوولان گچسارانی در سالروز حماسه ۹ دی با برگزاری تجمع بزرگی بار دیگر با آرمان های انقلاب و امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی در حمایت از محکومیت فتنه ۸۸ به خیابان مرکزی شهر در محل کنارگذر آمدند و نشان دادند که دارای بصیرت […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، صبح امروز مردم و مسوولان گچسارانی در سالروز حماسه ۹ دی با برگزاری تجمع بزرگی بار دیگر با آرمان های انقلاب و امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی در حمایت از محکومیت فتنه ۸۸ به خیابان مرکزی شهر در محل کنارگذر آمدند و نشان دادند که دارای بصیرت انقلابی که مقام معظم رهبری  بارها به آن اشاره کرده‌اند، هستند.

شرکت‌کنندگان با سردادن شعارهایی همچون «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد» «مرگ برآمریکا،مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آل سعود » «وقتی امام عصر(عج)غائب است اطاعت از خامنه ای واجب است» و «حزب فقط حزب علی رهبر فقط سید علی» بار دیگر پیوند خود با ولایت را اعلام کردند. شعارهای «مرگ بر منافق فتنه‌گر» «مرگ بر ضد ولایت فقیه» از دیگر شعارهای حماسه سازان ۹ دی در گچساران بود.

 همزمان با ۹ دی مردم همیشه در صحنه گچساران با تجمع پرشور بار دیگر ضمن اعلام ولایت‌مداری خود اقدامات فتنه‌گران سال ۸۸ را محکوم کردند. این مراسم از ساعت ۱۰ صبح آغاز و تا وقت نماز ظهرادامه داشت و مردم بصیر و فهیم گچساران بار دیگر بر عهد و پیمان خود با ولی امر مسلمین جهان تأکید کردند.

 در این مراسم “عظیم ابراهیم زاده”مسئول قرارگاه توسعه و پیشرفت به تحلیل حوادث و اتفاقات سال ۸۸ و نقش حماسه ماندگار ۹ دی در مهار عناصر فتنه پرداخت .

 سرودن اشعار انقلابی توسط مداحان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام «محمد رضا محمودی » و “سید مصطفی شجاعی”  جلوه دیگری از این همایش باشکوه درگچساران بود.

کوروش رضایی // معصومه بوستانی