رفتن به بالا
 • چهارشنبه - ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
 • کد خبر : ۱۷۷۷۴
 • چاپ خبر : فرصت ۲۰ روزه شورای شهر دوگنبدان به شهردار/استیضاح ظفری در صورت عدم توجه به برخی موضع‌گیری‌ها
DSC_0058
رئیس شورای شهر دوگنبدان مطرح کرد

فرصت ۲۰ روزه شورای شهر دوگنبدان به شهردار/استیضاح ظفری در صورت عدم توجه به برخی موضع‌گیری‌ها

پرینت / چاپ خبربه گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران به نقل از خبر بیست، سید ناصر حسینی در حاشیه جلسه شورای اداری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: هر چقدر شهروندان از خدمات شهرداری بهره بیشتر و بهتری ببرند، آن خدمت ارزش بیشتری دارد. وی افزود : در شهرداری باید تصمیم گیری‌ها بر […]

پرینت / چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران به نقل از خبر بیست، سید ناصر حسینی در حاشیه جلسه شورای اداری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: هر چقدر شهروندان از خدمات شهرداری بهره بیشتر و بهتری ببرند، آن خدمت ارزش بیشتری دارد.

وی افزود : در شهرداری باید تصمیم گیری‌ها بر پایه خرد جمعی و نظر متخصصین باشد، تا کمترین بازتاب منفی را در جامعه داشته باشیم.

رئیس شورای شهر دوگنبدان با اشاره به برخی تصمیم گیری ها در شهرداری این شهر اظهار کرد: اعضای شورای شهر به شهردار فرصتی ۲۰ روزه برای اصلاح و توقف برخی تصمیمات صورت گرفته داده شده است.

حسینی انتخاب شهردار با رأی اکثریت آرای شورا را یکی از تصمیمات مهم برای خدمت رسانی بهتر به مردم عنوان کرد و یادآور شد: اعضای شورا در هر زمان از حقوق شهروندان دفاع کرده و از شهردا مطالبه حق و حقوق مردم و رعایت عدالت را خواهند داشت.

وی ادامه داد: با توجه به برخی تصمیمات صورت گرفته توسط شهردار از جمله انتخاب برخی مشاوران و خط گیری‌ها را ناقض حقوق مردم دانست و گفت: به شهردار دوگنبدان فرصت ۲۰ روزه‌ای داده شده که در صورت عدم توجه و اصلاح برخی موضع‌گیری‌ها، وی استیضاح خواهد شد.

حسینی در پایان یادآور شد: اخلاق گرایی در شهرداری و شایسته‌سالاری در انتخاب مدیران سبب افرایش انگیزه بین نیروهای مجموعه و پیشرفت کاری شهرداری خواهد شد. /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۸ دیدگاه برای “فرصت ۲۰ روزه شورای شهر دوگنبدان به شهردار/استیضاح ظفری در صورت عدم توجه به برخی موضع‌گیری‌ها”

 • دکتر ظفری کارش درست،همه اینو میدونن شورای محترم در کنارش باشید

 • آقای ظفری کارش درست است
  لطفا کنارش باشید
  تنها نگذاریدش

 • روانبخش.عزت اله می‌گه:

  سلام دوستان عزیز.با احترام به همه اعضای شورای شهرم و شهردارخوب جناب دکترظفری.بایدخدمتتان صاقانه عرض کنم ازابتدا که بحت جایگزین کردن دکتر ظفری بجای مهندس زینل زاده عزیز که واقعا زحمات زیادی برای این شهر کشیدن و به مدیر کاربلد و پاکدست معروف است،بود وتعدادی از اعضای محترم شورا بجد طرفدار جناب ظفری بودن فکرنمیکردم که دکتر ظفری عزیز اینقدر با مسولیت و کاربلدباشد اما انصافا تا حالا که مدت زیادی هم نیست که شهردار شده شاهد خدمات ارزنده ایشان درسطح این شهرهستم و هرکجا که نگاه میکنم می بینم که کارکنان زحمت کش شهرداری مدام درحال کار عمران و آبادی شهر هستن و جناب دکترظفری هم نشان داده که توی کارش جدی است و داره همه تلاششو میکنه پس ازاعضای شورا انتظارمیره که سلایق شخصی خودشان را اعلان نکنند و بزارن به کارش ادامه بده چون مردم قبولش دارند و اعضای شورا هم نماینده مردم هستند..باتشکر

 • ما از دکتر ظفری غیر از سازندگی و مدیریت شهری هیچ چیز ندیدیم خود شورا هم قلبا این را میدانند و به آن واقفند پس لطفا اگر شورا میخواهد کمکی به این شهر کند این جوسازی ها را نکنید نه به نفع خودتون و نه به نفع مردیم. دست از این همه تنگ نظری بردارید.و با این کارا شخصیت متزلزل خودتون زیر سوال نبرید.

 • حق علیه باطل می‌گه:

  اقای ظفری عزیز شما باید برگردی به شغل شریف قبلیتون

 • برادر عزیزشورا خودت میدونی چطور عضو شورا شدی بگذار شهردار عزیز و کار بلد کارش را انجام بدهد لطفا باج خواهی نکن

 • با این خرجی که این به قولا منتخبها در شورا کردن و اهدافی که دارن هیچ شهرداری نمی تونه خواسته هاشونو برآورده کنه

 • ضفری در حد شهرار نیست فقط تونسته نون کارگرای بدبخت رو اجر کنه