به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران به نقل از خبر بیست، سید ناصر حسینی در حاشیه جلسه شورای اداری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: هر چقدر شهروندان از خدمات شهرداری بهره بیشتر و بهتری ببرند، آن خدمت ارزش بیشتری دارد. وی افزود : در شهرداری باید تصمیم گیری‌ها بر پایه خرد جمعی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران به نقل از خبر بیست، سید ناصر حسینی در حاشیه جلسه شورای اداری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: هر چقدر شهروندان از خدمات شهرداری بهره بیشتر و بهتری ببرند، آن خدمت ارزش بیشتری دارد.

وی افزود : در شهرداری باید تصمیم گیری‌ها بر پایه خرد جمعی و نظر متخصصین باشد، تا کمترین بازتاب منفی را در جامعه داشته باشیم.

رئیس شورای شهر دوگنبدان با اشاره به برخی تصمیم گیری ها در شهرداری این شهر اظهار کرد: اعضای شورای شهر به شهردار فرصتی ۲۰ روزه برای اصلاح و توقف برخی تصمیمات صورت گرفته داده شده است.

حسینی انتخاب شهردار با رأی اکثریت آرای شورا را یکی از تصمیمات مهم برای خدمت رسانی بهتر به مردم عنوان کرد و یادآور شد: اعضای شورا در هر زمان از حقوق شهروندان دفاع کرده و از شهردا مطالبه حق و حقوق مردم و رعایت عدالت را خواهند داشت.

وی ادامه داد: با توجه به برخی تصمیمات صورت گرفته توسط شهردار از جمله انتخاب برخی مشاوران و خط گیری‌ها را ناقض حقوق مردم دانست و گفت: به شهردار دوگنبدان فرصت ۲۰ روزه‌ای داده شده که در صورت عدم توجه و اصلاح برخی موضع‌گیری‌ها، وی استیضاح خواهد شد.

حسینی در پایان یادآور شد: اخلاق گرایی در شهرداری و شایسته‌سالاری در انتخاب مدیران سبب افرایش انگیزه بین نیروهای مجموعه و پیشرفت کاری شهرداری خواهد شد. /