رفتن به بالا
 • سه شنبه - ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۱
 • کد خبر : ۱۷۸۶۱
 • چاپ خبر : انتقادات شدید رئیس حراست پتروشیمی از رئیس اداره تعاون و کار گچساران
پتروشیمی

انتقادات شدید رئیس حراست پتروشیمی از رئیس اداره تعاون و کار گچساران

پرینت / چاپ خبربه گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران از گچساران، سرهنگ کوروش امدادی ظهر امروز در جلسه کارگروه و اشتغال و سرمایه‌گذاری این شهرستان با انتقاد از برخی اظهارات بیژن مهدی‌پور، رئیس رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گچساران اظهار کرد: بنده سخنان رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گچساران را در جلسات […]

پرینت / چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران از گچساران، سرهنگ کوروش امدادی ظهر امروز در جلسه کارگروه و اشتغال و سرمایه‌گذاری این شهرستان با انتقاد از برخی اظهارات بیژن مهدی‌پور، رئیس رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گچساران اظهار کرد: بنده سخنان رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گچساران را در جلسات گذشته از طریق رسانه‌ها مطالعه کردم، متاسفانه ما به جای پرداختن به اصل به حاشیه‌ها پرداخته‌ایم مه همین امر سبب خراب شدن کار شده است.

وی افزود: در چند نوبت آقای مهدی‌پور به صورت مبهم مصاحبه‌های در خصوص جذب پتروشیمی گچساران انجام داده‌اند که مردم ناراضی هستند و این کلی‌گویی شائبه ایجاد می‌کند.

مسئوول حراست پتروشیمی گچساران تصریح کرد: اینکه جوانان بیکار گچساران را احساساتی کرده و ذهن آنها را تحریک کنیم و در ادامه این امر سبب تجمع و مدعی شدن عده‌ای از این افراد در مقابل پتروشیمی شود، آنجا آقای مهدی‌پور نیست که از این امر دفاع کرده یا توضیح دهد.

امدادی ادامه داد: اگر منظور از نارضایتی این است که ۷ هزار نفر به پتروشیمی مراجعه کرده‌اند و ۵۰۰ نفر از آنها شاغل شده است، برای تعداد باقی مانده ظرفیت اشتغال وجود ندارد و آنها ناراضی هستند، آنها باید از شما ناراضی باشند بروید شغل ایجاد کنید.

وی بیان کرد: پتروشیمی ۵۰۰ نفر ظرفیت و درخواست داشته که آنها را جذب کرده اینکه چرا از طریق شما جذب نشده به من ارتباطی ندارد و دلیل آن را خود شما می‌دانید، پس خواهش می‌کنیم در این امر فرافکنی نشود.

امدادی افزود: ما هرروز امار شاغلان خود را به تهران ارسال می‌کنیم و امروز یک‌هزار و ۹ نفر آمار خود را به تهران ارسال کردیم و از این تعداد نیز حتی یک نفر اتباع بیگانه وجود ندارد.

مسئول حراست پتروشیمی گچساران ضمن انتقاد از برخی مصاحبه‌های رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی گچساران گفت: شما از نارضایتی در خصوص جذب در پتروشیمی می‌گویید و بلافاصله از جذب اتباع بیگانه سخن می‌گویید باید بگویم غیرممکن است در پتروشیمی گچساران از اتباع بیگانه یک نفر نیز وجود داشته باشد.

امدادی با اشاره به اظهارات رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گچساران مبنی بر نامه محرمانه عوامل پتروشیمی گچساران به پیمانکار برای عدم مراجعه به اداره کار گفت: شما اگر یک نامه محرمانه از عوامل پتروشیمی به یک پیمانکار دال بر همکاری یا عدم همکاری با اداره کار نشان دادید من همه حرفهای شما را چشم بسته می‌پذیرم، شائبه ایجاد نکنید.

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۱۲ دیدگاه برای “انتقادات شدید رئیس حراست پتروشیمی از رئیس اداره تعاون و کار گچساران”

 • سرباز گمنام می‌گه:

  اقای امدادی چرا همه جذب شما از طایفه بویر احمدی میباشد چرا استخدام یا ازمون نمیزنید..چرا ما که ۳سال هست مدارک داده ایم رو بکار نگرفتید ولی اقایxکه اومده جلو پتروشیمی شلوغی کرده اومده سرکار..چرا از ی خانواده ۳نفر باید سرکار باشه ولی از ی خانواده فقیر ینفرم اونجا مشغول نباشه ..اقای مهدی پور درست گفتن شما پارتی بازی میکنید و با تاجگردون دستتون تو ی کاسست از خدا بترسید

 • انصاف مرد معرفت هم مرد کاش یکی پیدا میشد ک به فکر تحصیل کردهایه گچساران باشه

 • آقای امدادی مشکل خود شما هستین با پارتی بازی تمام اطرافیانتو یا بچه هاشنو گذاشتین تو پتروشیمی بعد از رئیس اداره کار انتقاد میکنید متاسفم برای این شهر که امثال شما ها شدین رئیس ادارات و مراکز دولتی و خصوصی رئیس اداره کار تلاش های زیادی میکنن اما شما ها اجازه پیشروی رو نمیدین به ایشون مشکل شما ها هستین

 • آقای امدادی به مردم جواب بده که جنابعالی چطوری شدی رئیس حراست پتروشیمی.
  جنابعالی جواب بده چن نفری که از ایذه توی پتروشیمی سرکارن با سفارش چ کسی اومدن سرکار. چون اصلا به قیافشون نمیخورد کارگری کار کنن.
  این محاله که از چیزی خبر نداشته باشی

 • امدادی جان شما که به جای منابع انسانی وگزینش پتروشیمی سخن فر مودید روشن وشفاف بگویید همان پانصد نفری که فرمودید مشغول هستند طی کدام فراخوان..آزمون ..مصاحبه و…سرکار تشریف آوردند؟!!
  تا بعدنگرانی اقای مهدی پور از جذب سیاه وسفید…ببینیم..

 • شبکه بهداشت گچساران می‌گه:

  مردم عزیز خیلی خودتونو اذیت نکنید !!!!
  پتروشیمی ای که هیأت مدیره اش : سیامک ت…. ، محمدناصر ….. و پریسا ….ت باشه ، نباید انتظاری جز این داشت !!!!!

  اگه خواستید تا آگهی ثبت آن رو هم در روزنامه رسمی به تاریخ ۲۱/۱۲/۸۹ براتون بفرستم تا رسوا شود هر که در او غش باشد !!!!!!

 • درجواب۰شبکه۰بهداشت۰چرافتنه۰گری۰میکنی۰نامردی۰اگرثبت۰روزنامه۰رانزنی

  • شبکه بهداشت گچساران می‌گه:

   چرا اذیت شدی ؟؟
   مردانه اگر سایت خبرآوران مسیر ارسال عکس رو اعلام کنه ، حتماً می فرستم اما تاریخ رو قبلا گفتم ۲۱/۱۲/۸۹ و حالا شماره روزنامه رسمی رو میگم : ۳۷۳۲۲ / ۳۲/ت
   اگه قانع نشدی ، اعلام کنید تا تصویرش رو هم بفرستم !!!

 • جناب ؛ من خودم اونجا کار می کنم .
  حالا در برابر محکمه الهی و وجدان خودت، خودت را قاضی قرار داده ای که ۱۲۷ نفر آن فامیلا و بستگان درجه ۱ و ۲ خودت هست.
  چرا باید این طور باشد؟؟
  مردم را چه فرض کرده اید ؟؟
  حال می خواهی خودت فرافکنی و قضیه را برعکس جلوه دهی؟؟!!
  وای از این زمونه و ….

 • محمد رحمانی می‌گه:

  چوب خدا صدا ندارد اقای امدادی

 • ا کثرافرادی که آنجا بکار گرفتید یا فامیلهای مسئولین پتروشیمی یا باردیگاردهای سیاسیون است

 • ازمتن های یادشده که تذکربوده اند یک مورد خدارا درنظرگرفته شده چوب خداصدا نداره