به گزارش خبرآوران به نقل از روابط عمومی نفت گچساران، مهندس هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در پیامی درگذشت جمعی از زائران شهرستان گچساران را که در پی سانحه‌ واژگونی اتوبوس رخ داد، را تسلیت گفت . در متن پیام تسلیت مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران آمده است : بسم الله […]

به گزارش خبرآوران به نقل از روابط عمومی نفت گچساران، مهندس هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در پیامی درگذشت جمعی از زائران شهرستان گچساران را که در پی سانحه‌ واژگونی اتوبوس رخ داد، را تسلیت گفت .

در متن پیام تسلیت مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

وبشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا الله و انا الیه راجعون

 حادثه ناگوار و غمناک  واژگونی اتوبوس گچساران_ مشهد و جان باختن جمعی از همشهریانمان که زائر حرم مطهر علی ابن موسی الرضا (ع) بودند و همچنین زخمی شدن تعدادی از این عزیزان موجب تألم و تأثر شدید مردم استان و بویژه شهرستان گچساران گردید .

اینجانب به نمایندگی از کارکنان صنعت نفت گچساران ضمن عرض تسلیت به مردم شریف شهرستان گچساران و به خصوص خانواده های این عزیزان ،از درگاه ایزد منان برای درگذشتگان غفران الهی و بازماندگان آنها صبرو شکیبایی و برای مجروحان این حادثه بهبودی و سلامتی مسئلت دارم .

هوشنگ صیدالی