داریوش دلبری روغن ریخته شده را نذر امامزاده نمیکنند این مصداق عذر خواهی مجازی جناب تاجگردون است. آقای تاجگردون خوب میدانید اینجا قلعه نیست و خودش هم خان نیست ، از خواب بیدار شوید و به زمان حال برگردید که اگر بخواهیم به مروری بر قبل از انقلاب تاکنون داشته باشیم حرفهای دیگری باید گفته […]

داریوش دلبری
روغن ریخته شده را نذر امامزاده نمیکنند این مصداق عذر خواهی مجازی جناب تاجگردون است.
آقای تاجگردون خوب میدانید اینجا قلعه نیست و خودش هم خان نیست ، از خواب بیدار شوید و به زمان حال برگردید که اگر بخواهیم به مروری بر قبل از انقلاب تاکنون داشته باشیم حرفهای دیگری باید گفته شود.
مردم رعیت نیستند که به آنها هرگونه بخواهید دستور بدهید . ما برای آزادی و استقلال خون های بسیار داده ایم جوان های رشید داده ایم پس حریم نماینده بودن را حفظ کنید .
آقای تاجگردون انتظار میرفت شما اشتباه گذشتگانتان را تکرار نکنید و مسیر قومگرایی را که بهرام تاجگردون در پیش گرفته بود را ادامه ندهید اما چنین نشد. در خصوص فامیلگرایی شما ،مردم لمس کرده اند و نوع رفتارتان با یک جوان بیکار معترض به پارتی بازی شما را همگان دیدند که گفتید دوست دارم.
اگر مروری در گذشته داشته باشیم خواهیم دید فامیلگرایی بهرام تاجگردون باعث شد حزب جمهوری اسلامی که بعنوان حامی بهرام از او حمایت کرده بود ، از بهرام تاجگردون جدا شدند . مرحوم نبی زاده و جعفری بعنوان مسولان رده بالای حزب جمهوری اسلامی بودند که ساختمان حزب جمهوری اسلامی به مالکیت خودشان بود ، بدون تبلیغات در مرکز شهر به دانشگاه آزاد اهدا شد و منافع زیادی به گچساران رسید)) بدون ذره ای منت و یا تندیسی که نامی از آنها به میان بیاید. قطعا چنین افرادی که برای خود چیزی نخواستند با مدل قومگرایی مخالف بودند.
آقای تاجگردون شما علاوه بر فامیلگرایی برای کارهایی که انجام میدهید و یا طرح های ملی ، مردم را منت دار خود میدانید ، شعارهایتان خدمت بی منت بود ، در حد شعار هم ماند.
گفته اید دیل و بویراحمد گرمسیر فکر نمیکردند کوه را برایشان سوراخ کنند این حرف را در چه حالتی گفته اید.!! چطور بر مردمی منت میگذارید که قرار است در جاده هایشان در طرح ملی ، ترانزیتی اصفهان بوشهر قرار بگیرد و طبعاً در طرح ملی جاده ها را باید به بهترین نحو ساخت . آقای تاجگردون به گونه ای صحبت کرده اند گویا مردم این مناطق افراد یتیم و بیچاره ای هستند که از پول شخصی خودش از سر ترحم کمک میکند .
اگر منظور شما این بوده است که نمایندگان سابق این حوزه نمی توانسته اند کارهای بزرگی انجام بدهند و تنها شما هستید که توان کار های بزرگ را دارید سخت در اشتباه هستید ، لااقل خودتان در سخنرانی های انتخاباتی به این امر که نمایندگان سابق توانمند. بوده اند، قطعا توانمندتر بودند و هستند که تمام طرحهای اجرای شده در زمان آنها کلید خورد.پس منت نگذارید که اگر آنها کمتر به بویراحمد گرمسیر رسیدگی کردند اما بیشتر به باوی رسیدند تا در عمل نشان داده باشند قوم گرایی نمیکنند .
آقای تاجگردون قبلا بر طبل وحدت باوی و بویراحمد میکوبید ، حداقل در سخنرانی های اینگونه بیان میکرد اما چه منفعتی از ایجاد تفرقه قومیتی نصیبشان میشود ، خود باید پاسخگو باشد. برخی یا نمیدانند یا برایشان بهتر است که ندانند چه اتفاقاتی در گذشته رخ داده و چه کارهای بزرگی انجام شده است. مردم امروز بیش از آنکه صدای پیشرفت را بشنوند صدای طبل های توخالی تبلیغاتی به گوششان میخورد.

یاسوجی ها تا زمانی که از یاسوج به سمت گچساران و باشت حرکت میکردندحرکت میکردند تا رای خود را بنام تاجگردون بنویسند برای او محترم بودند ، اما آنگاه که فهمیدند اهداف تاجگردون در حد معرفی و معروفیت شخص تاجگردون است ولاغیر دست از حمایت برداشتند .همگان دیدند و شنیدند که تاجگردون چگونه سخنان تقریبا سانسور شده دل خود را به زبان آورد و بر علیه یاسوجی ها گفت ، اما هرگاه احساس کرد انتخابات به سمت استانی شدن خواهد رفت آنها را برادر عزیز خود. خطاب کرده است.

تاجگردون در حالی عذر خواهی میکند که هر چه بر زبانش آمد را بیان کرد ، این مدل عذر خواهی روغن ریخته شده ای است که نذر امامزاده نمیشود. دلایل اینکه چرا تاجگردون باوی بویراحمد به راه انداخته است مشخص است . او حتی در انتخابات شورای شهر باشت شکست خورده است پس باید بگونه ای مردمی که تا چند سال پیش هوادارش بودند را به صحنه بیاورد و بگوید من باوی هستم از من حمایت کنید . تاجگردون نشان داده است جایی که خطر متوجه او باشد کاملا انتحاری عمل میکند .