رفتن به بالا
 • پنج شنبه - ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۵
 • کد خبر : ۱۸۴۲۱
 • چاپ خبر : آقای تاج‌گردون روغن ریخته را نذر امامزاده نمی‌کنند/مسیر قوم‌گرایی حاج‌بهرام را در پیش گرفته‌اید/صدای طبل‌های توخالی تبلیغاتی به گوش می‌رسد
دلبری

آقای تاج‌گردون روغن ریخته را نذر امامزاده نمی‌کنند/مسیر قوم‌گرایی حاج‌بهرام را در پیش گرفته‌اید/صدای طبل‌های توخالی تبلیغاتی به گوش می‌رسد

پرینت / چاپ خبر داریوش دلبری روغن ریخته شده را نذر امامزاده نمیکنند این مصداق عذر خواهی مجازی جناب تاجگردون است. آقای تاجگردون خوب میدانید اینجا قلعه نیست و خودش هم خان نیست ، از خواب بیدار شوید و به زمان حال برگردید که اگر بخواهیم به مروری بر قبل از انقلاب تاکنون داشته باشیم […]

پرینت / چاپ خبر
داریوش دلبری
روغن ریخته شده را نذر امامزاده نمیکنند این مصداق عذر خواهی مجازی جناب تاجگردون است.
آقای تاجگردون خوب میدانید اینجا قلعه نیست و خودش هم خان نیست ، از خواب بیدار شوید و به زمان حال برگردید که اگر بخواهیم به مروری بر قبل از انقلاب تاکنون داشته باشیم حرفهای دیگری باید گفته شود.
مردم رعیت نیستند که به آنها هرگونه بخواهید دستور بدهید . ما برای آزادی و استقلال خون های بسیار داده ایم جوان های رشید داده ایم پس حریم نماینده بودن را حفظ کنید .
آقای تاجگردون انتظار میرفت شما اشتباه گذشتگانتان را تکرار نکنید و مسیر قومگرایی را که بهرام تاجگردون در پیش گرفته بود را ادامه ندهید اما چنین نشد. در خصوص فامیلگرایی شما ،مردم لمس کرده اند و نوع رفتارتان با یک جوان بیکار معترض به پارتی بازی شما را همگان دیدند که گفتید دوست دارم.
اگر مروری در گذشته داشته باشیم خواهیم دید فامیلگرایی بهرام تاجگردون باعث شد حزب جمهوری اسلامی که بعنوان حامی بهرام از او حمایت کرده بود ، از بهرام تاجگردون جدا شدند . مرحوم نبی زاده و جعفری بعنوان مسولان رده بالای حزب جمهوری اسلامی بودند که ساختمان حزب جمهوری اسلامی به مالکیت خودشان بود ، بدون تبلیغات در مرکز شهر به دانشگاه آزاد اهدا شد و منافع زیادی به گچساران رسید)) بدون ذره ای منت و یا تندیسی که نامی از آنها به میان بیاید. قطعا چنین افرادی که برای خود چیزی نخواستند با مدل قومگرایی مخالف بودند.
آقای تاجگردون شما علاوه بر فامیلگرایی برای کارهایی که انجام میدهید و یا طرح های ملی ، مردم را منت دار خود میدانید ، شعارهایتان خدمت بی منت بود ، در حد شعار هم ماند.
گفته اید دیل و بویراحمد گرمسیر فکر نمیکردند کوه را برایشان سوراخ کنند این حرف را در چه حالتی گفته اید.!! چطور بر مردمی منت میگذارید که قرار است در جاده هایشان در طرح ملی ، ترانزیتی اصفهان بوشهر قرار بگیرد و طبعاً در طرح ملی جاده ها را باید به بهترین نحو ساخت . آقای تاجگردون به گونه ای صحبت کرده اند گویا مردم این مناطق افراد یتیم و بیچاره ای هستند که از پول شخصی خودش از سر ترحم کمک میکند .
اگر منظور شما این بوده است که نمایندگان سابق این حوزه نمی توانسته اند کارهای بزرگی انجام بدهند و تنها شما هستید که توان کار های بزرگ را دارید سخت در اشتباه هستید ، لااقل خودتان در سخنرانی های انتخاباتی به این امر که نمایندگان سابق توانمند. بوده اند، قطعا توانمندتر بودند و هستند که تمام طرحهای اجرای شده در زمان آنها کلید خورد.پس منت نگذارید که اگر آنها کمتر به بویراحمد گرمسیر رسیدگی کردند اما بیشتر به باوی رسیدند تا در عمل نشان داده باشند قوم گرایی نمیکنند .
آقای تاجگردون قبلا بر طبل وحدت باوی و بویراحمد میکوبید ، حداقل در سخنرانی های اینگونه بیان میکرد اما چه منفعتی از ایجاد تفرقه قومیتی نصیبشان میشود ، خود باید پاسخگو باشد. برخی یا نمیدانند یا برایشان بهتر است که ندانند چه اتفاقاتی در گذشته رخ داده و چه کارهای بزرگی انجام شده است. مردم امروز بیش از آنکه صدای پیشرفت را بشنوند صدای طبل های توخالی تبلیغاتی به گوششان میخورد.

یاسوجی ها تا زمانی که از یاسوج به سمت گچساران و باشت حرکت میکردندحرکت میکردند تا رای خود را بنام تاجگردون بنویسند برای او محترم بودند ، اما آنگاه که فهمیدند اهداف تاجگردون در حد معرفی و معروفیت شخص تاجگردون است ولاغیر دست از حمایت برداشتند .همگان دیدند و شنیدند که تاجگردون چگونه سخنان تقریبا سانسور شده دل خود را به زبان آورد و بر علیه یاسوجی ها گفت ، اما هرگاه احساس کرد انتخابات به سمت استانی شدن خواهد رفت آنها را برادر عزیز خود. خطاب کرده است.

تاجگردون در حالی عذر خواهی میکند که هر چه بر زبانش آمد را بیان کرد ، این مدل عذر خواهی روغن ریخته شده ای است که نذر امامزاده نمیشود. دلایل اینکه چرا تاجگردون باوی بویراحمد به راه انداخته است مشخص است . او حتی در انتخابات شورای شهر باشت شکست خورده است پس باید بگونه ای مردمی که تا چند سال پیش هوادارش بودند را به صحنه بیاورد و بگوید من باوی هستم از من حمایت کنید . تاجگردون نشان داده است جایی که خطر متوجه او باشد کاملا انتحاری عمل میکند .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۱۶ دیدگاه برای “آقای تاج‌گردون روغن ریخته را نذر امامزاده نمی‌کنند/مسیر قوم‌گرایی حاج‌بهرام را در پیش گرفته‌اید/صدای طبل‌های توخالی تبلیغاتی به گوش می‌رسد”

 • احسنت عالی بود متن حرف دل مردم بود

 • بویر احمد گرمسیر از وی حمایت نخواهد کرد .

 • خود کرده را تدبیر نیست

 • جناب دلبری بهتره که از حق نگذریم.
  زمان جعفری هم دیلی ها همه جا رخنه کردند و هرکسی که نسبتی با جعفری داشت خودش رو بالا کشید از جمله خودِ شما.
  پس بهتره یکی انتقاد کنه که از سیاست حَقَش پایمال شده باشه نه شما..

 • تاجگردون فکر میکنه کیه. کسی که توی روز روشن پراید همایش پیاده روی رو پارتی بازی میکنه دست به هر کاری میزنه

 • تاجگردون یعنی پارتی بازی. یعنی دورویی

 • تمام حرفهایت بوی فتنه ونفاق بوده اگرتاجگردون به جوان بیکارمیگه دوست دارم چون بادلیل قانع نمیشه مجبوربکه دوست دارم تاجوان دست ازسرش برداره درارتباط باساختمان حزب جمهوری برادرعزیزاشتباه نکن اینجالازم به توضیح نیست ولی بیشترتحقیق کن حرفی زدی ه ادم خنده اش میگیره درضمن شورای باشت یاپچساران همیشه بصورت عشیره ای وقوم گرایی بوده ربطی به تاجگردون نداره شماازجای دیگری ناراحتی فعلاکاندیدمعرفی کنیدببینیم چندمرده حلاجید

 • اخه برادرمن شماحاج بهرام راازکجامی شناسی که درموردکارهایش قضاوت میکنی درضمن خیالت راحت تاده دوره حاج غلام بیادنماینده مجلسه نه خودتون خسته کنیدنه مطالب کذب بنویسید

 • خدمت نویسنده ی عزیز که این متن رو نوشته عرض کنم…خداوکیل به جان بچه ام من به تاجگردون رای ندادم ولی انصافا وجدان خودت را قاضی قرار بده آیا نماینده ی الان باقبلا فرق نداره.. کدوم یک از نمایندگان ما مثله تاجگردون در سطح کلان مملکت قرار داشت.مگه همین چاهای نفت رو قبلا نبود،کدوم نماینده تونست حق آلایندگی ها که ۸۰میلیارد هست رو از وزارت نفت بگیره خداوکیل گچساران وباشت ودیل امروز با دوره ی نمایندگان پیشین یکسان هست.خودت قضاوت کن.به خدا رای بهش ندادم ولی از ترس اینکه دوباره آن دوران عقب مامدگی شروع بشه این دوره باجان ودل از تاجگردن حمایت میکنم هیچگونه خواسته ی شخصی ندارم ولی مطمعن هستم شهرم پیشرفت میکنه..

 • من با نظرات نویسنده متن، آقای دلبری، موافقم. راست میگه، خوب تاجگردون وظیفه ش خدمت رسانی به مردمه دیگه نباید منت بذاره و فقط اطرافیان خودش و مردم و منطقه باشت و باوی رو در نظر بگیره و جوانان باشتی رو بذاره سر کار و به مابقی مردم که رابطه فامیلی یا آشنایی با ایشون ندارند، بی توجه باشه، این تبعیض قائل شدن و پارتی بازی و آشنا و رابطه بازی همش حق الناسه، خدا از حق خودش میگذره اما از حق الناس نمیگذره. ضمنا” اگه قراره به طور عادلانه در بین حوزه های انتخابی ش خدمت نکنه و به مشکلات مردم رسیدگی نکنه، به چه دردی میخوره و بهتر زودتر خودش استعفا بده و بره کنار.

 • بدبختی مااینه هرکسی مقاله مینویسه فعلابایدتوودوستانت بدویدر

 • تاجگردون بدون شک و تعصب بهترین نماینده گچساران بوده و قطعا خواهدبود

 • عمر بسیار بباید پدر پیر فلک را
  تا دگر مادر گیتی چو فرزند بزاید

 • تاجگردون این دور نه دور قبلیه