به گزارش اختصاصی خبرآوران، حکم اعدام سارقان طلافروشی در گچساران با تایید دیوان عالی کشور صبح امروز در محل ارتکاب جرم، سرقت و قتل دو نفر از طلافروشان گچسارانی در ملاعام اجرا شد. برپایه این گزارش صبح امروز و براساس حکم تایید شده دیوان عالی کشور حکم اعدام سارقان طلافروشی گچساران در محل خیابان بلادیان […]

به گزارش اختصاصی خبرآوران، حکم اعدام سارقان طلافروشی در گچساران با تایید دیوان عالی کشور صبح امروز در محل ارتکاب جرم، سرقت و قتل دو نفر از طلافروشان گچسارانی در ملاعام اجرا شد.

برپایه این گزارش صبح امروز و براساس حکم تایید شده دیوان عالی کشور حکم اعدام سارقان طلافروشی گچساران در محل خیابان بلادیان اجرا شد، در همان ساعات اولیه صبح و ساعت ۵:۳۰ دقیقه شهروندان گچسارانی در محل اجرای حکم تجمع کرده و لحظه به لحظه به جمعیت افزوده می‌شد، صدای شیون و زجه‌های خانواده‌ محکومان به اعدام نیز در محل شنیده می‌شد، با گذشت دقایقی راس ساعت ۶ صبح مراسم اعدام با تلاوت آیاتی چند از  کلام‌الله مجید اجرا شد و پس از آن حکم صادره توسط یکی از ماموران برای مردم قرائت شد بعد از قرائت حکم صادره و توضیحاتی در خصوص امنیت و لزوم اجرای امنیت و برخورد با مخلان، جرتقیل دو اعدامی با لباس‌های آبی راه راه و چشمان بسته شده را بالا برد تا حکم اعدام به طور رسمی اجرا شود، امنیت کامل توسط نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی به صورت کامل برقرار بود و جنازه‌های دو اعدامی امروز صبح گچساران حدود ۴۵ دقیقه بر بالای دار آویزان بود که پس از اتمام وقت قانونی جنازه‌ها پایین آورده و توسط پزشک قانونی برای تایید نهایی فوتی معاینه شد.

به گزارش خبرآوران، سارقان مسلحی که در شهریوماه امسال با حمله به یک طلافروشی در گچساران اقدام به سرقت و قتل کرده بودند صبح امروز درمحل وقوع قتل(خیابان بلادیان) و درملاعام به دارمجازات آویخته شدند.

در سرقت مسلحانه از طلافروشی باب الحواحج گچساران که در ۶ شهریورماه امسال رخ داد دو نفر از مالکان طلافروشی(مرحوم قدم خیر و پسرش) به قتل رسیدند و یک نفر دیگر از فرزندان مرحوم نیز زخمی شد و چندکیلو گرم طلا نیز به سرقت رفت.

پس از وقوع این حادثه شناسایی عوامل در دستور کار گرفت و تیمی متشکل از پلیس آگاهی و اطلاعات استان و فرماندهی انتظامی گچساران برای شناسای و دستگیری سارقان تشکیل شد.

بعد از مدتی در یکی از استان‌های همجوار یکی از عوامل که قصد فروش مقداری طلا را داشت، دستگیر شد.دو سارق اصلی که قصد داشتند مقداری از طلا‌ها را برای فروش به یکی از استان‌های همجوار ببرندنیز در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی در مسیر شناسایی و دستگیر شدند.

سارقان اصلی که دو برادر بودند به همراه یک قبضه اسلحه کلاشینکف که در سرقت استفاده کرده بودند دستگیر و در اختیار پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفتند ومحل اختفاء مقداری از طلا‌ها را که سارقان در زیر خاک پنهان کرده بودند نیز توسط پلیس کشف شد.

گفتنی است کارآگاهان پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد پس از نزدیک به سه ماه تلاش، موفق شدند سارقان طلافروشی در خیابان بلادیان گچساران را در عصر چهارشنبه ۱۵آذرماه امسال در یک عملیات پلیسی دستگیر کنند.

انتهای پیام