یکی از بانوان فرهنگی گچسارانی با اعلام مهریه خاص خود در همایش دوره زمینه خدمت فرهنگیان این شهرستان سبب شگفتی و ابراز تحسین حضار شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، صبح امروز همایش دوره ضمن خدمت فرهنگیان با عنوان مدیریت زیست محیطی با حضور مهندس درویش عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع […]

 یکی از بانوان فرهنگی گچسارانی با اعلام مهریه خاص خود در همایش دوره زمینه خدمت فرهنگیان این شهرستان سبب شگفتی و ابراز تحسین حضار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، صبح امروز همایش دوره ضمن خدمت فرهنگیان با عنوان مدیریت زیست محیطی با حضور مهندس درویش عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع کشور، مدیر سیاست محیط زیست در مرکز بررسی‌های استراتژیک نهاد ریاست جمهوری با حور جمعی از فرهنگیان و کارکنان و مسئوولان اداره حفاظت محیط زیست گچساران برگزار شد.

در این مراسم که در محل سالن آزادی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد، سیدظهیرالدین پروالحسینی مدیر آموزش و پرورش گچساران و مهندس درویش عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع کشور، مدیر سیاست محیط زیست در مرکز بررسی‌های استراتژیک نهاد ریاست جمهوری به ایراد سخنرانی پرداختند.

در یکی از بخش‌های این همایش نسرین قائدی بانوی فرهنگی گچسارانی که مهریه و شرط ازدواج خود را کاشت یک‌هزار و سیصد و پنجاه و هشت اصله درخت قرار داده بود نیز تجلیل و قدردانی شد.

کورش رضایی