به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، لطف‌الله موسوی در نخستین روز خود در نشستی با پرسنل شهرداری با اهداف برطرف کردن مشکلات حوزه شهری، بالا بردن سرعت عمل در حوزه عمرانی و بررسی مشکلات پرسنل باشت ضمن تبریک سال جدید به آنها و همه شهروندان این شهر اظهار کرد: شهرداری و پرسنل شهرداری از مهم‌ترین […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، لطف‌الله موسوی در نخستین روز خود در نشستی با پرسنل شهرداری با اهداف برطرف کردن مشکلات حوزه شهری، بالا بردن سرعت عمل در حوزه عمرانی و بررسی مشکلات پرسنل باشت ضمن تبریک سال جدید به آنها و همه شهروندان این شهر اظهار کرد: شهرداری و پرسنل شهرداری از مهم‌ترین عوامل و مجموعه‌ سازمانی توسعه پروژه‌های عمرانی شهری به شمار می‌روند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل شهرداری باشت در راستای خدمات‌رسانی مطلوب و مناسب به مهمانان نوروزی گفت: نظم و انضباط کاری یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت یک مجموعه سازمانی بوده که تلاش پرسنل شهرداری باشت در این خصوص قابل قبول بوده و توجه بیشتر به این عامل موفقیت باید در سال جدید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
 شهردار باشت در ادامه تذکرات لازم را به بعضی از مسئولان واحدهای شهرداری داد.
موسوی با اشاره به موضوع بحران کم‌آبی در سطح کشور از مسئوولان فضای سبز خواست تا در حفظ و نگهداری فضای سبز و درختکاری تلاش بیشتری کرده و به این موضوع نیز به صورت ویژه اهتمام ورزند.
وی مسئولیت‌پذیری و وجدان کاری را از عوامل مهم توسعه و پیشرفت در هر سازمانی دانست و  عنوان کرد: سهل‌انگاری در کار به هیچ وجه قابل توجیه نیست.
موسوی از کارکنان و پرسنل شهرداری باشت خواست تا پایبندی به قانون وعمل کردن به آن در سرلوحه کاری خود قرار دهند.
وی در ادامه با تاکید بر مسئولیت‌پذیری و وجدان کاری خطاب به پرسنل شهرداری باشت افزود: هر مسئول واحدی توانایی انجام کار ندارد هم اینجا به ما اعلام کنند تا جایگزین مشخص کنیم.
شهردار باشت در پایان یادآور شد: عملکرد شهرداری تا حدودی قابل قبول بوده ولی از نظر من هیچ وجه کافی نیست  امروز فرصتی طلایی در دست داریم که باید از این فرصت نهایت استفاده را برد.