نوذر رودنیل امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرآوران در پاسخ به پرسشی در خصوص اتهام بهروز رهبری‌فرد بازیکن سابق پرسپولیس علیه خداداد افشاریان مبنی  بر دریافت ۱۰۰ میلیون تومان رشوه  در دیدار تیم‌های سپاهان‌نوین اصفهان و استیل‌آذین گفت: اگر اشتباه نکنم این دیدار در سال ۸۶ برگزار شده و باید بگویم من به هیچ عنوان […]

نوذر رودنیل امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرآوران در پاسخ به پرسشی در خصوص اتهام بهروز رهبری‌فرد بازیکن سابق پرسپولیس علیه خداداد افشاریان مبنی  بر دریافت ۱۰۰ میلیون تومان رشوه  در دیدار تیم‌های سپاهان‌نوین اصفهان و استیل‌آذین گفت: اگر اشتباه نکنم این دیدار در سال ۸۶ برگزار شده و باید بگویم من به هیچ عنوان این اتهام را باور ندارم.

وی افزود: اگر خدای ناکرده چنین موضوعی صحت داشته باشد، بسیار اتفاقی بدی افتاده و بسیار بد می‌شود.

کارشناس برجسته داوری و ناظر فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه این اتهام برای من پذیرفتنی نیست و من نمی‌توانم آن را باور کنم، تصریح کرد: اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد آن هم با آن صراحت لهجه آقای بهروز رهبری‌فر که در شبکه‌های مجازی نیز به صورت گسترده منتشر شده است، اتفاق بسیار ناخوشایندی روی داده است.

رودنیل گفت: این موضوع در سراسر ایران و توسط شبکه‌های مجازی و خبرگزاری‌های‌ها منتشر و سبب خدشه‌دار شدن به شخصیت کاری و زندگی اجتماعی آقای افشاریان شده است و من نمی‌دانم چه مسئله‌ای سبب شده تا بازیکن اسبق پرسپولیس این اتهام را عنوان کند.

وی با بیان اینکه در صورت صحت این موضوع چیزی به عنوان افشاریان وجود نخواهد داشت، افزود: اگر چنین اتهامی صحت داشته باشد، همه چیز از زحمات چندین ساله داوربین‌المللی بودن افشاریان و سابقه‌های درخشان وی زیر سئوال می‌رود.

این پیشکسوت داوری فوتبال کشور ادامه داد: در صورت صحت این موضوع جامعه داوری کشور نیز زیر سئوال خواهد رفت و به نوعی آبروی داوری استان و ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز زیر سئوال خواهد رفت.

وی یادآور شد: امیدوارم این موضوع صحت نداشته باشد.