به گزارش خبرآوران، سیدعلی محمدی طی یادداشتی کوتاه آورده است: افشاگری توئیتری و حمله خبرنگاران اصلاح طلب به تاجگردون این خبر بالا را احتمالا به تازگی شنیده اید. این موضوع می‌تواند پیرامون این باشد که آقای تاجگردون به جایگاه و حزب اصلی خود یعنی *حزب بزرگ و باافتخار انقلابی* بیایند. در مقاله که در خصوص اینکه لطفا_حزب_خود_را_تغییردهید […]

به گزارش خبرآوران، سیدعلی محمدی طی یادداشتی کوتاه آورده است:

افشاگری توئیتری و حمله خبرنگاران اصلاح طلب به تاجگردون

این خبر بالا را احتمالا به تازگی شنیده اید.
این موضوع می‌تواند پیرامون این باشد که آقای تاجگردون به جایگاه و حزب اصلی خود یعنی *حزب بزرگ و باافتخار انقلابی* بیایند.
در مقاله که در خصوص اینکه لطفا_حزب_خود_را_تغییردهید ، که بنده نوشته بودم با برخی از مسایلی که باعث دوگانگی سیاسی طبیعی برخورد داشت و بعضی از دیدگاه های مختلف ناآگاهانه می گفتند که نباید به آقای تاجگردون ، کلمه لطفا به کار می بردم . چون اصلاح طلب هستند این کلمه لیاقت اصلاحطلبان نیست.
برخی ها هم اظهار داشتند که جناب تاجگردون یک سیاستمدار حرفه ای است و نباید برای حزب وی خط و نشان می کشیدید.!
در جواب های این دو تفکر کاملا انحرافی عرض میکنم که ایشان قبل از هر گونه مسایل سیاسی ، بزرگتر هستند و چون احترام هم در سیاستمداری به ایشان و هم شناخت و احترام نسبت به ایشان دارم و اما کسانی که می گفتند ایشان سیاستمدار حرفه ای هستند ، حتما به جواب خود رسیده اند.
حزب انقلابی با توجه به اینکه نیروهایی از جمله ؛ صنعت انقلابی ، تکنولوژی انقلابی ، اقتصاد انقلابی ، فرهنگ انقلابی ، ورزش انقلابی ، علم انقلابی و خیلی از علم ها را ساخته و دارد اما باز هم متفکران روشنفکری از جمله آقای تاجگردون را نیاز ندارد هم بنده از جانب خودم و حزب انقلابی دعوت میکنم که به حزب انقلابی بپیوندد.
پس باز هم به شما خواهش میکنم در شهرستان های گچساران و باشت و همینطور در کمیسیون بودجه ی کشور ، نظام انقلابی را زنده کنید. مطمئن باشید که در حزب انقلابی ، حامیان بیشتری دارید.

والسلام …

سیدعلی‌محمدی